Шукаєте синонім слова «сірий»? У словнику можна знайти такий термін, як «безбарвний». Це дивовижно, наскільки цей синонім не працює в контексті дизайну інтер’єру!

Сірий може мати багато граней і відтінків. Антрацит може бути чітким і твердим, платина тонкої і ніжної, в той час як блакитний тонн переходить в синій колір, дуже романтично. Інтер’єри в сірому кольорі далеко від банальні – просто потрібно навчитися грати з цікавими текстурами і легкими добавками. Досить повно виявити сіру глибину і підкреслити його позачасовий стиль.

Останнім часом все ванні тонуть в сірих тонах. Нічого, проте, дивного – сірий колір прекрасно виглядає в кожній з конвенцій дизайну інтер’єру та є універсальним і легким. На додаток до цього сірий створює фантастичне відчуття розкоші інтер’єру. Нижче наведено кілька способів оформити ванну кімнату в сірому кольорі.

Ідея сірої ванної кімнати з малюнком

Сірий прекрасно виглядає в сучасному мінімалістському інтер’єрі. Прості, сірі плитки завжди уявляють себе в мінімалістичному стилі і сучасному дизайні. Щоб зробити холодну сіру ванну кімнату трохи тепліше, ви можете захотіти розбавити її дерев’яними елементами. Пол високої якості, добре просочені дошки або дерев’яні консолі під раковиною, додадуть затишок інтер’єру і ідеально підходить для існуючих канонів дизайну інтер’єру. Якщо ви цікавитеся ванною кімнатою з металевою оправою, ви можете на одній зі стін використовувати фото шпалери. Таке рішення не тільки візуально розширює простір, але і додасть йому глибину. Якщо ви хочете розбавити сірі кольори розписами на стіні, ви повинні пам’ятати, що вони повинні бути зроблені з відповідного матеріалу (наприклад, з латексу, вінілу або ламінату), або бути належним чином захищені (наприклад, загартоване скло).

Як влаштувати стилізовану ванну кімнату з відтінком сірого кольору?

Сірий прекрасно розкриває себе не тільки в сучасних просторах. Успішно ви можете зробити ставку на стилізовану сіру меблі для ванної кімнати. Двері, полички, шафи, прикрашені захоплюючими різцями, мармурові стільниці та порцелянові ручки, це квінтесенція елегантності! Такий набір меблів ідеально підійде для ванної в стилі Прованс (з відтінком білого і фіолетового), англійський стиль (в поєднанні з кольором слонової кістки і бежевим) і потертий шик (з захоплюючими площинами і прикрасами).