Часи типових безликих архітектурних проєктів давно минули. Наразі актуальні оригінальні будівельні рішення із застосуванням сучасних технологій.

Варто зазначити, що архитектурное бюро допомагає реалізувати найсміливіші задуми та плани у готові будівлі та супутню інфраструктуру.

Основні поняття

Основним завданням архітектурних бюро є розробка проєкту. Це може бути як будинок, так і окремі його елементи або інша конструкція. Щоб у результаті вийшов гармонійний та практичний результат, над його реалізацією працюють ліцензовані професіонали з кількох областей:

  • архітектори;
  • дизайнери;
  • інженери;
  • 3D-візуалізатори;
  • проєктувальники.

Кожен проєкт опрацьовується від загальної структури до окремих елементів декору. Забезпечується загальна концепція будівлі.

Безпосередня робота

Процес створення проєкту складається із різних етапів. На початковій стадії формується план будівлі або споруди. Це може бути як заміський котедж, так і елітна нерухомість у престижному районі або комфортні та функціональні бізнес-центри, промислові об’єкти.

Нерідко проводяться заходи, що допомагають отримати оцінку доцільності реалізації готового плану. Тут прораховуються всілякі ризики, пов’язані зі зведенням та подальшою експлуатацією будівель. Здійснюються замірювальні процедури.

У проєкт обов’язково входить розробка та розрахунок інженерних та комунікаційних мереж. На черговому етапі продумується процес їх експлуатації та подальшого обслуговування.

Для замовника готується пакет кошторисної документації. До нього включені поточні та планові розрахунки, що стосуються будівництва та введення в експлуатацію об’єкта, який розробляється.

Необхідним етапом є отримання дозвільних документів. Цей процес архітектурне бюро виконує самостійно або доручає суміжним підрядникам залежно від домовленостей із замовником. Робота виконується командою фахівців під ключ.

Як правильно вибрати архітектурне бюро?

Не помилитись із вибором компанії, яка зможе чітко реалізувати задуманий проєкт, допоможуть правильні критерії вибору. Для цього слід звертати увагу на основні фактори успішного архітектурного бюро, відгуки.

Надійна компанія має гарне портфоліо. Також її колектив складається із креативних професіоналів. Добре, якщо серед замовників були великі фірми або популярні бренди.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. До зустрічі!