Посудомийні машини вже давно стали одними з незамінних помічників на кухні сучасної господині, тому, якщо техніка зламалася, не відкладайте ремонт.

Якщо вам потрібний терміновий, якісний та недорогий ремонт посудомийної машини, рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра СЦ «Львов Ремонт», не гаючи часу.

Основні поломки посудомийних машин:

  1. Процес очищення не починається – забиті фільтр та/або форсунка, несправність циркуляційного насоса, пошкоджені обмотки двигуна.
  2. Перелив води – зламаний датчик рівня води або електромагнітний клапан.
  3. Недостатнє нагрівання або перегрів води — поломка датчика температури, холостий хід, низький тиск води, наслідком чого є недостатнє нагрівання води.
  4. Вода не зливається – засмічена система зливу, несправний насос або надто високий зливний шланг, через що частина води повертається до камери.
  5. Кузов машини має струмовідключаючу десятку-розмикаючу десятку і реле в т.ч. десятку. При таких проблемах посудомийці потрібний терміновий ремонт.
  6. Засіб не вбирається – низький тиск води, брудні форсунки, пошкоджений механізм відкриття клапана.
  7. Відсутність живлення – не працює розетка, кнопка включення, мережевий фільтр, згорів механізм блокування, не працює клямка дверей.
  8. Сторонній шум – пошкодження підшипників насоса чи двигуна.
  9. Тарілка не суха – зламаний вентилятор.
  10. Витоку в підлозі — Забруднені ущільнювачі дверей, пошкоджені ущільнювачі насоса або бака, ослаблені хомути на водяних та зливальних шлангах.

Що потрібно знати про ремонт?

Тому, щоб мати можливість відремонтувати посудомийну машину самостійно, необхідно вивчити характеристики машини, а також її деталі, що часто зношуються, і основні види поломок. Також добре мати базові знання механіки та електромеханіки, які дозволять вам легко зрозуміти, де знаходяться всі механічні частини машини та як вони встановлені. Все це допоможе вам тільки в тому випадку, якщо причина проблеми очевидна, але якщо проблему не так просто виявити, найкраще звернутися сюда, фахівець перевірить її серією спеціальних тестів з використанням різноманітного обладнання та пристроїв, які можуть не бути вдома.

Переваги кваліфікованого ремонту

Для термінового ремонту посудомийної машини звертайтеся лише до професійного сервісного центру. Досвідчені фахівці можуть визначити джерело проблеми та усунути її за лічені хвилини. Якщо вас лякає перспектива провести дні без надійної кухонної допомоги, спеціалізований сервіс позбавить вас можливого дискомфорту.