Інструкція як виконати ремонт пральних машин якщо з’явилася помилка OE в пральній машинці Daewoo. Покрокове керівництво як усунути поломку самостійно. У складних випадках рекомедуем звертатися до фахівців eco-service.kz по ремонту пральних машин. Для початку спробуємо усунути поломку самостійно.

Поява помилки ОЕ та підготовка до ремонту

Якщо в процесі прання речей в пральній машині daewoo пролунав сигнал і з’явилася помилка ОЕ, значить виникли неполадки зі зливом води. В такому випадку машина перестає працювати і зупиняє прання. Щоб зробити самостійний ремонт пральної машини, необхідно витягти речі з неї.

Відкрити дверцята і дістати речі відразу не вийти. Потрібно відключити машинку від харчування, в такому випадку блокування дверцят відключитися і з’явитися можливість дістати речі. Необхідно врахувати, що в барабані може залишитися якась кількість води. Для цього підготуйте заздалегідь ємності і ганчірки для підлоги.

Самостійний ремонт зливного насоса

Щоб щось полагодити, потрібно визначити причину поломки. Місце неполадки код помилки нам вказав, далі потрібно визначити конкретно в чому ховається поломка. Проблема може полягати в електроніці насоса забита сітка або інших деталей, затиснутому або неправильно підключеним шлангу.

  1. Промийте і продуйте шланг, патрубку.
  2. Поміняйте фільтр зливного насоса.
  3. Можливо потрібно замінити сам шланг.
  4. Перевірте чи правильно встановлено шланг і не перекручений він. Перевірте ланцюга шланга.
  5. Перевірте працездатність електричних контактів, підключених до системи зливного насоса.
  6. Датчик рівня води повинен показувати правильні значення, інакше це теж може стати причиною несправності роботи пральної машини.

Не потрібно виконувати всі ці дії відразу. Перевіряйте роботу після кожного виправлення. Є ймовірність, що ви усунете проблему і не потрібно буде виконувати інші дії. Починайте виправляти те, що на ваш погляд більш ймовірно є причиною поломки. Але якщо фільтр забруднений і шланг засмічений, то краще їх прочистити і замінити для профілактики.

Гірше точно не буде. Якщо ви виконали всі дії, а машинка не стала знову працювати, рекомендується звернутися до фахівців по ремонту пральних машин. Професійний майстер акуратно розбере машинку, швидко знайде причину поломки і усуне її. Але в такому разі, доведеться заплатити за ремонт.

Тому, спочатку проведіть самостійну експертизу і виконайте ремонт пральної машинки, виконавши перераховані вище дії. Тоді ви зможете далі користуватися пральною машиною і це не буде вам нічого коштувати.