Типи сталі

65Х13 – медична сталь, вона недорога і з неї роблять прилади медичного призначення, звідки і назва. Вона легка в заточенні, не схильна до корозії.
95Х18 – нержавіюча сталь російського виробництва. Її можна назвати аналогом 440 сталей американського виробництва. Проста у догляді та заточенні, і навіть після розрізання бляшанки служить без проблем.
420НС – недорогий метал, нержавіюча сталь, у складі досить багато вуглецю. Її взяли на озброєння та активно виготовляють із неї ножі американські виробники. Це сталося завдяки тому, що такий ніж легко заточувати.
AUS8 – японська нержавіюча сталь, середній варіант між сплавами з високим вмістом хрому та варіанти з переважанням вуглецю. Можна сміливо стверджувати, що всі ножі із цієї сталі, представлені на сайті https://wellgo.ua/, якісні та надійні.
Х12МФ – ніж з такої сталі надійний і довго служить, відмінно ріже і не втрачає край. Зверніть увагу, що після використання про нього слід подбати.
D2 – також трохи примхливий у догляді, але чудово утримує заточування, має доступну вартість.
Sandvik 12C27 – нержавіюча сталь скандинавського виробника. Це універсальний виріб, що має необхідну твердість та пластичність.

Окремих обговорень заслуговує на питання ножів з порошкової суперсталі. Безумовно, вони не дарма такі популярні, але вартість чимала. Якщо мова про вибір для новачка, найкращі ножі – простіше та доступніше. Крім того, марки CPM3V, S30V або Elmax досить складні у заточенні.

Що ще вам потрібно знати?

Твердість вашого клинка має бути не менше 55-56 HRC.
За будь-яким виробом у результаті потрібно доглядати, щоб він прослужив якнайдовше. Заявлені якості залежатимуть від того, як ви з ним звертаєтесь.

Заточення та профіль

Профіль має бути рівним та прямим. Жодних прикрас у вигляді шипів або інших доповнень. Вам має бути зручно швидко взяти клинок в руку, вдарити їм, швидко та рівно зрізати те, що необхідно. Ось ТОП-3 профілів, рейтинг ножів за цим параметром:

  • Дроп Поінт – різновид профілю, що часто зустрічається, саме у мисливських ножів. У цьому варіанті лінія обуху із середини клинка спускається до закінчення. Оскільки профілю кінчика занижений, таким ножем найефективніше вдається вколоти.
  • Кліп Поінт – не менш популярна форма клинка. Тут обух по увігнутій параболі закінчується. Він також добре проникає в об’єкт під час уколу, але має менше поздовжньої міцності, ніж перший варіант профілю.
  • Нормал – має прямий обух по всьому клинку. Саме його ви бачите, коли тримаєте в руках фінку чи будь-який інший скандинавський ніж. Такий виріб добре справляється з уколами, що рубають ударами через масивність полотна.

По заточенню та перерізу клинка вибір буде значно більшим:

  • Холлоу – має увігнуті спуски, заточення для гоління. Забезпечує завдяки цьому легкий різ. Пам’ятайте, що ріжуча кромка слабка – від удару може зам’ятися або розкришитися.
  • Флет – це прямі спуски, що йдуть від обуха. Товщина клинка задає край – може бути потужною або швидкорізальною. Остання добре справляється з нарізкою м’якого матеріалу, при цьому може застрягти в дереві.
  • Сканді – від середини клинка йдуть прямі спуски, підвод немає. У такого ножа досить агресивний та гострий різ. Зважайте на це, оскільки під час обвалки туші він може прорізати кістку. Завдяки цьому з ним обробка дерева стає легкою.
  • Компаунд – прямі підводи яскраво виражені, спуски прямі. Різ помірно гострий, заточування універсальне.
  • Конвекс – такий ніж має опуклі лінзовидні спуски. Це дає жорсткий край, тому ви зможете з таким виробом рубати кістки або дрова. Заточення такого виробу тримається довго, але різ буде важкий і довгий.

Рукоятки

Важливо розуміти, як вибрати ніж для полювання, але це ще не все. Перше і основне правило – рукоять міцно сидить у руці, не ерзає і не ковзає в ній. Завжди звертайте увагу на ножі з рукояткою із губчастого пластику, АБС, композитів, що мають в основі скловолокно типу G10Ю, а також стабілізовану деревину.