Дивимося характеристики тримерів і вибираємо

Оцінка технічних характеристик триммеров дозволить повною мірою дізнатися можливості тієї чи іншої моделі і вибрати з них найбільш підходящу для виконання поставлених перед вами завдань.

Наприклад, якщо вам потрібен тріммер для періодичної роботи на присадибній ділянці, стрижки трави вздовж доріжок і стін будинку, то для цих цілей цілком підійде легка електрична коса невеликої потужності з вигнутою штангою і нейлонової волосінню в якості ріжучої оснастки. Великий асортимент тримерів та іншої техніки пропонує магазин Техно Стиль.

Але якщо ви плануєте поборотися з зарослу буйним бур’яном і великим трав’яним сухостоєм, або гряде річна сінокісна жнива, то є сенс у виборі потужного великовагового бензинового агрегату з Фіксаційні ременем, Т-образної рукояткою і великим обсягом паливного бака.

Серед всіх характеристик можна виділити:

  1. загальні для кожного триммера;
  2. специфічні, притаманні лише певному типу кіс.

Що властиво всім моделям

Потужність – перша з даних характеристик, на яку ми звертаємо увагу. Це основний показник, що визначає силу головного робочого вузла – мотора. У більшості випадків вона вимірюється в ватах, але допустимо її позначення і в кінських силах.

Що ж нам дає ця величина?

Оцінивши її, ми зможемо зрозуміти, для якої роботи підійде та або інша модель. Наприклад, це може бути інтенсивне щоденне використання на великих територіях або косіння густих заростей трави і дрібного чагарнику – тут однозначно моделлю вибору буде бензиновий тріммер з потужним двигуном і прямою штангою.

Зробимо відразу невеличкий відступ з приводу вибору моделі в залежності від виду штанги.

Існує стійка думка, що тримери з вигнутою штангою менш надійні, ніж аналоги з прямою. Це обумовлено тим, що в першому випадку обертання з мотора на насадку передається за допомогою сталевого троса без присутності редуктора. У другому варіанті цю функцію виконує повноцінний вал (проходить всередині штанги) з редуктором.

Тросикові моделі в якості ріжучого інструменту оснащуються тільки нейлонової волосінню, за рідкісним винятком пластиковими ножами. Тоді як екземпляри з прямою штангою можуть працювати з металевими різаками, з пильними дисками.

Саме тому, якщо плануєте роботу з молодим, дрібним чагарником, то ваш агрегат повинен володіти відповідною потужністю і бажано сталевими ножами або пильним диском. І саме на основі цього можна певною мірою вважати, що моделі з прямою штангою, як правило, це потужний професійний інструмент для тривалих робіт з високими навантаженнями. Тоді як вигнута форма більш притаманна побутовим тріммера.