Тюнінг авто полягає у змінах заводських характеристик автомобіля для його вдосконалення. Власники машин здійснюють збільшення потужності, зменшення споживання палива, підвищення контролю авто чи викиду шкідливих речовин.

Інтернет-магазин https://toptuning.ua/ є майданчиком, де реалізуються елементи для здійснення тюнінгу авто. Які ж є найпоширеніші типи тюнінгу?

Популярні види тюнінгу

Залежно від системи машини, яку намагаються вдосконалити, є різні види тюнінгу. Серед найпоширеніших типів існують такі варіанти:

  • Зовнішній тюнінг – заміна бамперів, бортів, підвісок, фарбування та тонування, заміна капоти або багажника на карбонові варіанти;
  • Внутрішній тюнінг – зміна дизайну салону, що полягає у перетягуванні тканин на кріслах, заміна панелі приладів, крісел, моніторів, підсвічування чи звукової системи;
  • Чіп-тюнінг – удосконалення та покращення програм управління двигуном, коробкою передач та додаткових елементів машини;
  • Тюнінг двигуна – збільшення потужності, заміна клапанів, поршнів, встановлення повітряних фільтрів та турбонагрівача, покращення системи виведення вихлопних газів;
  • Тюнінг підвіски – заміна дисків, амортизаторів, встановлення пневматичної підвіски, супортів з кількома поршнями;
  • Тюнінг трансмісії – заміна заводської КП на дискову, встановлення керамічного зчеплення, полегшеного маховика.

До речі, якщо ви хочете придбати решетку радиатора прадо 150, то переходьте за посиланням вже зараз.

Незалежно від різновиду тюнінгу, потрібно звертатися до фахівців, адже тільки вони знають нюанси технічних характеристик тієї чи іншої машини. Неправильний тюнінг двигуна, зроблений самостійно, може призвести до серйозних негативних наслідків. Чому ж варто віддати перевагу послугам фахівців спеціалізованої компанії?

Де зробити тюнінг?

Компанія представляє каталог з оригінальними деталями від перевірених постачальників за лояльну вартість. Консультанти магазину допоможуть визначитися з вибором, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, і розкажуть про деталі тих чи інших елементів авто. У каталозі представлені різні товари: оптика, підсвічування номера, аксесуари салону, накладки на дзеркала, глушники, решітки радіатора, бампера, комплекти обважування, розпірки, додаткова оптика, килимки в салон, антени, кришки багажника та багато іншого.

Сьогодні компанія TopTuning є провідною серед майданчиків, що продають аксесуари для тюнінгу. За 12 років існування компанія завоювала довіру клієнтів якістю пропонованих товарів та професіоналізмом фахівців. Крім цього, користувачі відзначають і інші переваги інтернет-магазину:

Наявність власних складів із товарами у трьох містах країни: Одеса, Чернівці та Дніпро.
Три чверті товарів на сайті є на складах, тому доставка здійснюється на день замовлення.

Велика база фото деталей на сайті компанії, а також реальні фото машини від клієнтів.
Індивідуальне виробництво виробів зі склопластику у найкращого виробника.