У термокамерах, прохідних печах і термотунелях необхідно використовувати штори, які характеризуються стійкістю до високих температур. На ринку тепер недостатньо широкий вибір матеріалів з необхідними характеристиками, і завдання пошуку додатково ускладнюється, якщо штори повинні бути нетоксичними – якщо мова йде про харчову промисловість. Зазвичай виручають силіконові штори, які відповідатимуть вищевикладеним вимогам. Це унікальний матеріал з армованими властивостями.

Чим відрізняються силіконові армовані штори від інших матеріалів?

Армовані силиконовые шторы користуються високою популярністю за рахунок наступних характеристик і переваг:

1. Стійкість до горіння навіть при піднятті температури до +280 градусів.

2. Легка підтримка гігієни за рахунок низької пористості і гладкої структури.

3. Невелика вага, що істотно спрощує монтаж і підвищує комфорт експлуатації.

4. Екологічна безпека – за рахунок відсутності токсичних речовин силіконові штори дозволено використовувати в харчовій промисловості.

5. Збереження первісних експлуатаційних характеристик навіть за умови зниження температури до -60 градусів.

Силіконові штори водостійкі, не схильні до зараження грибком і цвіллю, мають виражений антистатичним ефектом – не електризується.

Застосування силіконових штор в харчовій промисловості

Штори з силікону найбільш затребувані в харчовій промисловості за рахунок своїх унікальних властивостей і повної екологічної безпеки. Так само, як і жаростійка стрічка для пакувального обладнання, штори повинні бути стійкі до високих температур, тертю, бути антипригарними.

Прості – прозорі силіконові штори, тут малоефективні. Полотно з армуванням набагато краще справляється з поставленими завданнями, так як мають максимальну міцність. Навіть через місяці експлуатації штори зберігають первозданну форму, стійкі на розрив. При цьому силікон залишиться цілим за умови, що за нього проїдеться малогабаритний транспорт.

Де ще можуть використовуватися силіконові завіси?

Крім харчової промисловості силіконові завіси знайшли застосування в виробничих цехах, де потрібно зберегти температуру всередині приміщення – тепло для комфорту робочих або холод для протипожежної безпеки. Армоване полотно прекрасно впорається з поставленими завданнями, перевершує за можливостями звичайні прозорі стрічки в кілька разів.