Сучасні вікна з ПВХ можна вважати, мабуть, найкращим вибором при ремонті або ж реконструкції будівель. Вони досить прості в експлуатації і мають цілий ряд істотних і привабливих переваг, якщо порівнювати з дерев’яними і алюмінієвими вікнами. Але найбільшою перевагою, після всіх перерахованих нижче якостей, вважається можливість установки москітної сітки.

Це пристосування увійшло в наше життя з появою пластикових вікон, до цього до дерев’яних рам просто прибивали відрізи марлі, пізніше придумали якусь сітку від комах, але її або прибивали планками до вікна, або майстрували громіздку дерев’яну рамку з штапика, що було дуже незручно і тимчасово.

Тепер немає необхідності придумувати важкі і непрактичні рамки з дерева, існують майстри з виготовлення та встановлення москітних сіток, за невелику плату ви отримаєте міцну, легку за вагою і способу користування москітну сітку, яка послужить вам довгі роки і буде тільки радувати. Замовити пластиковые окна со скидкой Зеленоград ви можете, перейшовши за посиланням.

Позитивні сторони сучасних пластикових вікон

Головні переваги пластикових вікон:

  1. Довговічність і достатня стійкість до абсолютно будь-яких погодних і температурних умов. Серед всіх інших, саме вікна з ПВХ володіють найбільшою стійкістю до холоду, спеки, дощу, морозу, снігу. Термін їх експлуатації в середньому становить до 20 років.
  2. Високий рівень герметичності. У пластикових вікон присутній досить високий рівень ізоляції, як тепла, так і шуму. Такого ефекту завжди можна досягти за допомогою спеціальних склопакетів і повністю герметичних стиків.
  3. Хороша естетика. Слідуючи сучасним технологіям, можна виготовити вікна з ПВХ самих різних форм і кольорів. Завжди є можливість спроектувати свій власний дизайн і стиль. Такі вікна підійдуть для абсолютно будь-якого приміщення.
  4. Вікна з ПВХ досить прості в експлуатації. Їм не потрібен ніякий спеціальний догляд. Мити такі вікна можна самим звичайним і дешевим миючим засобом без розчинників. Металопластикові вікна не потрібно повторно фарбувати або лакувати. Вони не вимагають утеплення на зиму.
  5. Пластикові вікна найбільш пожежобезпечні. ПВХ є унікальним важкозаймистим і самозгасаючим матеріалом.
  6. Максимальна екологічність і нешкідливість. Металопластикові вікна не можуть бути схильні до яких-небудь дій зовнішнього середовища і ніколи не виділяють ніяких шкідливих для організму речовин. Ступінь їх екологічності давно підтверджена спеціальними міжнародними сертифікатами.