Довгі спекотні дні літа вимагають постійного режиму поливу та косіння, щоб ваш газон виглядав свіжим та без бур’янів. Занадто висока і густа трава вітає шкідників, щоб зариватися і розмножуватися, тоді як занадто коротка трава не дає корінню можливості зміцніти. Ознайомтеся з цими літніми порадами, щоб зберегти свою галявину на траві в розпал сезону.

Літо

Довгі спекотні дні літа вимагають постійного режиму поливу та косіння, щоб ваш газон виглядав свіжим та без бур’янів. Занадто висока і густа трава її полюбляють шкідники, щоб зариватися і розмножуватися, тоді як занадто коротка трава не дає корінню можливості зміцніти. Ознайомтеся з цими літніми порадами, щоб зберегти свою газонну траву в розпал сезону.


Червень-початок серпня

Оскільки літня погода залишається незмінною протягом початку серпня, простий режим та план усунення несправностей – це все, що потрібно, щоб ваш газон був зеленим та здоровим.

1. Вода вранці

Поливати варто до 8:30, після середини ранку сонце буде занадто спекотним для поливу, тому дотримуйтесь ранніх годин до нагрівання повітря. Не потрібно надто замочувати траву – через день зволожувати верхній шар ґрунту буде достатньо.


Залежно від тепла у вашому регіоні, вам потрібно щоразу приблизно 3-5 літрів води на м2 щоразу, достатньо, щоб земля не пересихала. Якщо ви живете в районі, схильному до посухи, обов’язково дотримуйтесь місцевих норм використання води.

2. Косити для оптимальної висоти

Підтримання правильної висоти для вашої трави може бути складним влітку, особливо якщо мова йде про сорти трави, які ростуть дуже швидко. Для найкращих результатів встановіть косарку на середній кліренс. Однак це буде залежати від типу трави на вашій галявині, а також від клімату у вашому регіоні.


По можливості найкраще видаляти лише верхню третину кожної травинки, тому намагайтеся дотримуватися регулярного графіка косіння.

3. Лікування загальних шкідників

Надлишок личинок – личинок японських жуків – є одним з найбільших винуватців проблем з газоном наприкінці літа. Гриби можуть ласувати корінням трави та матеріалом у вашій соломі, вбиваючи траву в цих місцях.


Збалансована кількість личинок – як правило, менше 10 на квадратний м2 – нічого страшного. Однак, якщо ви помітили більше, розгляньте можливість лікування в середині-кінці літа. Препаратів на ринку по боротьбі із шкідниками та грибками дуже багато. Проконсультуватися можна у садових магазинах.

Доглядайте свій газон – він буде вам вдячним на протязі літнього сезону. Більше порад на нашому сайті.