Склопакети міцно увійшли в наше життя. Їх ставлять і в новобудовах, і в старому фонді, повсюдно позбавляючись від застарілих варіантів. Однак більшість людей звикли до вираження «пластикові вікна» і рік за роком обирають профілі з ПВХ або дерева. Але ж алюмінієві вікна – прекрасний варіант, нічим не поступається своїм побратимам по ринку.

МІФИ ПРО АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА

Спочатку такі вікна були бюджетними варіантами без теплоізоляції. Встановлювалися в нежитлових приміщеннях, що не вимагають опалення, і служили лише бар’єром від вітру і пилу. Головними перевагами були легкість конструкції, довгий термін служби і простота в догляді.

Прогрес не стоїть на місці, і на сьогоднішній день ці вікна – варіант, гідний не тільки складу, але елітного житла. Розробники врахували плюси легкої алюмінієвої конструкції і оснастили її багатокамерними склопакетами, додали можливість забарвити каркас в будь-який відтінок, який подобається замовнику – і ось це вже повноцінний конкурент звичним вікнам.

ХАРАКТЕРИСТИКИ теплоізоляції ТА ЗАХИСТУ ВІД ШУМУ

Сучасні алюмінієві вікна – багатокамерні, як і аналоги з ПВХ. Число внутрішніх камер може доходити до 5, що забезпечує якісний захист від холоду навіть при значних перепадах температур. Шумоізоляція подібного профілю – 48 децибел, що цілком підходить для умов міста, адже стандартний шум вулиці має гучність приблизно в 45 ДБ. Рівень захисту від шуму більш тонкого, так званого «холодного» алюмінієвого профілю – близько 27 децибел.

ХАРАКТЕРИСТИКИ вітрозахисту

Захист від вітру була головним критерієм надійності цих вікон ще з часів їх створення. І ось вже багато років алюмінієвий профіль лідирує за цим показником, а «тепле скління» з декількома камерами тільки підсилюють його.

ДОВГОВІЧНІСТЬ І легкість відходу

Ще одна перевага алюмінієвих вікон в порівнянні з іншими – термін їх служби практично не обмежений. Алюміній не може спалахнути, як дерево або пластик, він не деформується від спеки або морозу, не псується на світлі або від впливів хімічних речовин, на цих конструкціях не вигоряє фарба. Заміна і регулювання фурнітури – ось все, що доведеться робити зрідка. Детальніше – на profile.net.ua/ukhod-za-alyuminievymi-oknami.

Догляд за подібними вікнами не вимагає особливих і дорогих засобів. Для алюмінію не потрібні делікатні очисники, як для рам з масиву дерева, можна не боятися за зміну кольору, як з білими пластиковими вікнами. Єдине обмеження – не варто використовувати жорсткі абразиви і щітки з заліза, адже метал можна подряпати.

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Алюміній – повністю переробляється, тому що були у використанні алюмінієві вікна цілком можуть перетворитися в іншу корисну річ. А ще цей метал не виділяє запахів і токсинів при горінні або нагріванні, на відміну від пластику. Алюмінієві профілі стають все популярнішими при будівництві еко-будинків.

Легкість, гнучкість, МІЦНІСТЬ

Саме ці характеристики в більшості випадків є вирішальними у виборі алюмінієвих профілів. Це конкурентні переваги, козирі, все те, чим не можуть похвалитися пластикові і дерев’яні вікна.

Легкість конструкцій вкрай важлива при склінні балконів. І міцність необхідна, але ж алюмінієві вікна – лідер ринку за цим показником.

А гнучкість їх вже по достоїнству оцінили дизайнери інтер’єрів і домовласники з фантазією. Алюмінієві конструкції дозволяють виготовити двері і вікна нестандартних форм.