Металочерепиця – один з найпоширеніших матеріалів для покрівлі. Однак при виборі варто бути обачним, адже замість покупки Продукції перевірених виробників можна легко потрапити на неякісну продукцію.

Недобросовісні виробники іноді вирішують знизити собівартість вироби і починають економити на сировину, гарантії або технології виробництва. Це призводить до появи на ринку великих обсягів низькопробного товару. Розглянемо, на що слід звертати увагу в першу чергу, і як правильно вибрати металочерепицю.

Просто про складне

На практиці багато людей вибирають металочерепицю дуже просто – привабливий зовнішній вигляд, гарний колір, приємні тактильні відчуття. В принципі, це хороші критерії, якщо вам необхідна просто красива покрівля і вас не хвилює, що вже через кілька років їй буде потрібно ремонт. Але, якщо перед вами стоїть завдання, щоб покрівля навіть через 20 років була як нової, то слід розширити традиційні критерії вибору.

Яка ж найголовніша ознака якісної металочерепиці: товщина листа, якість стали, захисне покриття, цинковий шар, дизайн і фактура? Безумовно, перераховані критерії дуже важливі, але другорядні. Існує дуже багато моделей, яка за всіма параметрами повинна бути гарною і надійною, але на ділі прослужить 1-2 роки. Щоб бути на 100% впевненим у якості металочерепиці, слід вибирати продукцію відомих брендів з високим рівнем довіри.

Все відбувається офіційно. При покупці на сайті https://krambud.kiev.ua/product-category/metallocherepitsa/metallocherepitsa-germaniya/ людина отримує весь необхідний пакет документів, включаючи гарантійний талон. Отже, при виникненні будь-яким чином проблем йому буде досить звернутися до відділу якості.

Реєстрація гарантії потребують кілька хвилин. Не треба чекати представника виробника, збирати довідки, витрачати свій час на поїздки в офіс. Досить відсканувати QR код, що знаходиться на гарантійному талоні, заповнити форму і натиснути “Реєстрація”. Після чого на телефон приходить СМС, що підтверджує завершення реєстрації гарантії.

Вся продукція виготовляється за оригінальними технічними специфікаціями, які відповідають державним стандартам України.

При виготовленні металочерепиці використовується захисний шар, який вважається одним з кращих по стійкості до УФ-випромінювання, захист від корозії, робочим температур і товщині самого покриття.

Висновки

Перед вибором металочерепиці задайте собі питання, – який термін служби ви хочете від покрівлі? Якщо менше 5 років, то можете вибирати практично будь-якого виробника на ринку. Але, якщо ви розраховуєте хоча б на 10-15 років позбавити себе від витрат на ремонт або оновлення покрівлі, то варто вибирати надійну металочерепицю.