Перед тим як визначитися із замовленням на промислові ворота, грамотний керівник і інженер цікавиться особливостями їх виконання і експлуатації.

Наводимо головну інформацію по промисловим воротам на цій сторінці.

Що таке промислові ворота? Все досить просто. Це захисна рухома конструкція в отворі стіни промислової будівлі або споруди, оснащена системою відкриття-закриття стулок, часто з використанням електродвигуна. Тобто маємо стіну з досить широким прорізом (через нього зазвичай проїжджає різна техніка), механічну конструкцію, саме полотно і систему управління. Це важливий елемент виробничої безпеки.

У цій статті розбираємося в промислових воротах, придбати які ви можете на сайті https://stankor.com.ua/category_product/promyshlennye-vorota-uk/. Підвищуємо експертні знання, визначаємося з тим, яким вимогам яке обладнання відповідає, чим відрізняється один від одного і в чому переваги окремих категорій.

Де застосовуються промислові ворота, для чого потрібні

Зустрічаються такі ворота в різних будівлях і територіях:

  1. на будмайданчиках;
  2. в складських і логістичних комплексах;
  3. в сільськогосподарських комплексах;
  4. на підприємствах харчової, легкої та важкої промисловості;
  5. в сфері обслуговування авто- і спеціалізованого транспорту;
  6. в ангарах, депо, на стоянках техніки;
  7. на приватних комерційних майданчиках, складах торгових підприємств.

Керівництво будь-якого підприємства дбає про те, щоб воно працювало ефективно і безпечно. Важливо врахувати вимоги до організації робочого процесу. Їх висувають сфера промисловості, контролюючі організації і законодавство. Від дотримання вимог безпосередньо залежить прибуток компанії, її авторитет.

Вирішити кілька питань можуть промислові ворота ручного і автоматичного типу. Вони дозволяють організувати, обмежити, контролювати доступ співробітників і техніки до об’єкту і окремих приміщень.

Типи і особливості промислових воріт

Як ми вже згадали, типи воріт можуть бути автоматичними і ручними – в залежності від системи управління. Звичайно, тенденція складається на користь автоматичних воріт. Вони працюють за допомогою електродвигуна, оснащені системою датчиків, сигнальних елементів. Такі ворота можуть відкриватися і закриватися дистанційно, ніж підвищують загальну продуктивність об’єкта.

Також варто подумати про конструкції і умов експлуатації. Важливо врахувати, в який отвір ворота будуть встановлюватися, якої ширини і висоти цей отвір; як часто будуть відкриватися ворота, чи важлива швидкість відкриття; якими властивостями повинен володіти матеріал полотна.

Залежно від того, які вимоги пред’являються до воріт, можна розглянути кілька видів – кожен зі своїми особливостями і відмінностями.