Міні-екскаватор – це гусенична або колісна машина з безліччю застосувань в будівництві. Він може важити до 20 000 фунтів, що є точкою відсікання для машини, яку можна вважати компактною. У деяких визначеннях точка відсікання для міні-екскаваторів складає 10 000 фунтів стерлінгів.

Міні-екскаватори є популярними машинами завдяки своїй універсальності, з великою кількістю застосувань для різних будівельних робіт. Оренда компактного екскаватора є хорошою ідеєю, тому що покупка обладнання обходиться дорожче, ніж його оренда. Крім того, не кожен міні-екскаватор підходить для будь-якої роботи. Ви можете орендувати машини різних розмірів і ваги в залежності від виконуваних завдань. Замовити послуги міні екскаватора Львів можна за посиланням.

Міні-екскаватори проти стандартних екскаваторів

Важливо розуміти різницю між компактними і стандартними землерийними машинами. Міні-екскаватори мають деякі переваги в порівнянні зі звичайними екскаваторами, що робить їх більш придатними для виконання певних робіт. Стандартні екскаватори також є корисними машинами в своєму праві. Ви повинні зробити свій вибір в залежності від виконуваної роботи.

Міні-екскаватори легше і менше за розміром, що означає, що вони мають зменшену гусеничну колію і пошкодження верхнього шару грунту. Компактність міні-екскаваторів в порівнянні з більш великими машинами значно полегшує роботу на переповнених майданчиках. Наприклад, великий розмір стандартного екскаватора може викликати проблеми на парковці. Міні-екскаватор може легко обійти парковку.

Ще одна перевага компактних машин меншого розміру полягає в тому, що їх можна легко переміщати між майданчиками. Ви можете завантажити свій екскаватор на кузов вантажного автомобіля або причепа для швидкої пересадки з одного майданчика на інший. Завжди спочатку переконайтеся, що причіп здатний витримати вагу вашого екскаватора.

Ви можете розраховувати на те, що термін служби міні-екскаватора буде довше, ніж у більшого, просто тому, що робота, яку він виконує, менш інтенсивна. Міні-екскаватори мають типові розміри ковшів від 12 до 24 дюймів. Ви також можете додати деякий навісне обладнання до міні-екскаваторів, покращуючи їх універсальність.

Отримати міні-екскаватор в оренду за проектом зручніше, ніж купити одну велику машину. При оренді ви можете вибрати різні машини для кожної ділянки в залежності від того, що вам потрібно зробити.