Про те, як зробити так, щоб твоя рекламна вивіска кидалася в очі, думає не одне покоління бізнесменів. Сьогодні на службі у реклами – обсяг.
3D фігури – це модно, стильно і помітно.

Остання новинка – об’ємні букви з пінопласту. Зовсім недавно надати будь-якій фігурі об’єм було дуже непростою і витратною справою. З приходом на ринок пінопласту, завдання стала розв’язуваної, а поява обладнання для фігурного різання пінопласту спростило процес. Тепер виготовлення об’ємних літер здесь перестало бути проблемою.

У цього виду рекламного втілення є кілька незаперечних переваг:

  1. Візуальний ефект
  2. Широка палітра кольорів
  3. будь-який розмір
  4. Легка вага
  5. простий монтаж
  6. невисока ціна

Сьогодні одним з кращих рішень в сфері рекламного оформлення по праву вважаються логотипи і букви з пінопласту і виготовлені з їх застосуванням інсталяції та вивіски. Об’ємні букви гармонійно поєднуються з іншими рекламними матеріалами і створюють неповторний стиль вашої організації. При цьому вартість виготовлення пінопластових виробів відносно невисока, а наше обладнання надає широкі можливості для дизайнерів і декораторів.

Будь-які елементи рекламного, інтер’єрного та святкового оформлення, створені з пінопласту за допомогою контурної різки, мають презентабельний вигляд і можуть бути різними по конфігурації, кольором, формою і розмірами

Де використовуються об’ємні букви?

Скрізь, де потрібен ефект ефектності: в магазинах і кафе для розміщення рекламних елементів (стрілки, літери, логотипи), для оформлення прийомних комерційних фірм і ресепшен в готелях, на виставках і торгових центрах. Сьогодні весь спектр рекламних об’ємних елементів можна виготовити з пінопласту і це виправдано як економічно, так і практично.

Останнім часом об’ємні букви з пінопласту широко використовують весільні агентства, фотографи, театрали, декоратори, вітріністи, просто молодята. Ініціали жениха і нареченої, слова любові, фігури купідонів, серця – ось далеко не повний перелік виробів з пінопласту, які застосовуються на фотосесії і весільному торжестві.
Пінопласт найбільш зручний матеріал, з якого можна зробити все, що душа забажає!

Будь-яка примха… з пінопласту!