Перед покупкою квартири у кожного з нас з’являється кілька уточнюючих питань з приводу бажаного району, якому віддається перевага плануванню і якій площі житла. А ще виникає питання про вибір ринку нерухомості. Де вигідніше і зручніше придбати квартиру: на вторинному ринку житла чи краще придбати квартиру в новобудові?

Перед покупкою квартири у кожного з нас з’являється кілька уточнюючих питань з приводу бажаного району, якій віддається перевага планування і площі житла. А ще виникає питання про вибір ринку нерухомості. Де вигідніше і зручніше придбати квартиру: на вторинному ринку житла або придбати квартиру в новобудові?

Вважається, що поступово падає затребуваність квартир з вторинного ринку. Чому це відбувається? Може квартири в новобудовах мають більше переваг перед квартирами вторинного ринку?

Виділимо ці переваги:

  • Нові мікрорайони залучають чистими дворами, сучасними парковками.
  • У районах новобудов таких, як https://tairovo-gardens.com.ua/actions інфраструктура проектується спільно з будинками, відрізняється зручністю і близькістю життєво необхідних об’єктів, таких як школи, лікарні, торгові центри.
  • Сучасна архітектура новобудови непорівнянна з сірими однаковими панельними будинками. Тут використовуються сучасні матеріали, які проходять величезна кількість перевірок на якість, міцність, тепло і звукоізоляцію, екологічну безпеку.
  • У новобудові надається можливість індивідуального планування що, на відміну від проблем з переплануванням в квартирі з вторинного фонду, є величезним плюсом.
  • У новобудові монолітного будинку можна використовувати будь-який дизайн. Можливо об’єднати кімнату з балконом, встановити вбудовану кухню, вибрати тип освітлення і обробку на смак покупця.
  • Використання сучасних матеріалів і автономний тип опалення сприяє більшому збереженню тепла в холодну пору року.
  • Банки часто укладають договір з фірмами, що займаються продажем квартир в новобудові. У разі придбання житла у партнера, банк йде назустріч покупцеві при видачі іпотечного кредиту. А продавець, в цьому випадку, може зробити знижку на квартиру.
  • Певна категорія громадян, при придбанні житла в новобудові в іпотеку отримують державну підтримку, що робить таке придбання більш привабливим.
  • Купуючи квартиру в новобудові існує менше шансів зіткнутися з шахраями, так як немає попередніх власників з знову з’явилися спадкоємці або іншими несподіванками.
  • З часом вартість житла в новобудові буде рости. Тому квартира стає вдалим вкладенням фінансів. І продати її буде можна набагато дорожче за первинну вартість.

Купуючи нову квартиру в тільки що побудованому будинку, виникає відчуття початку нового життя. Цей пункт теж можна віднести до переваг новобудови.