Я переїхав до Києва півроку тому. Сам родом зі Львова. У місті Лева жив у ЖК «Щасливий», збудований компанією «НоваБудова». Не було дня, щоб я хоч раз пожалкував про придбання житла там. Комплекс збудовано із найсучасніших матеріалів, зокрема червоного керамоблоку з подвійною звукоізоляцією, за монолітно-каркасною технологією. Ці матеріали використовують у комплексах преміум-класу, але моя домівка в «Щасливому» коштувала мені набагато дешевше.

Плануючи переїзд до столиці, знав, де вибиратиму нову квартиру – під Києвом, у компанії «НоваБудова», що зарекомендувала себе надійним, відповідальним забудовником. За час співробітництва ні разу не виникли проблеми, непорозуміння з девелопером. Перегляд житла, підписання попереднього й основного договорів, оплата – усі етапи придбання квадратних метрів пройшли чітко та безболісно. На мою скромну думку, саме так і має відбуватися в компаніях, що позиціонують себе як надійні забудовники.

Чому вирішив купити квартиру під Києвом? «НоваБудова» реалізує проекти в Софіївській Борщагівці та Петропавлівській Борщагівці – передмістях столиці, що знаходяться всього в трьохстах метрах від Києва. Мені подобалася назва житлового комплексу «Щасливий» у Львові, де я жив. Тому вирішив нічого не міняти і придбати квартиру в однойменному комплексі, але в Софіївській Борщагівці.

Це не єдина причина обрати саме ЖК «Щасливий». Він давно збудований і заселений. Це означає відсутність проблем із недобудованими комплексами, яких вистачає в столиці. За кілька місяців здадуть в експлуатацію фінішний будинок проекту, в якому я придбав квартиру. Поки знімаю житло в цьому ж комплексі і поступово знайомлюся з навколишньою інфраструктурою: магазинами, кафе, аптеками, іншими закладами, необхідними для комфортного життя. Додам: на території комплексу є дитячий садок, тому проблем із улаштуванням моїх маленьких близнюків не виникло.

«НоваБудова» вдруге не підвела мене: юридичні моменти було залагоджено швидко і без проблем. Придбання квартири під Києвом принесла стільки турбот, скільки буденна поїздка по магазинах. Дякую компанії «НоваБудова» за якісне й комфортне житло та відсутність усіляких проблем і збережені нерви! Окрема подяка менеджерам компанії за якісні, швидкі та зрозумілі консультації з приводу питань, які виникали в мене протягом процесу купівлі. Повірте, цих питань було вдосталь, але на всі я отримав вичерпні відповіді.

Остап