Виробник портативних станцій EcoFlow просуває слоган, що портативними станціями можуть бути лише його продукти. Але наскільки обґрунтована така заява? Будемо розбиратися разом.

Портативну станцію ecoflow river mini, а також інші моделі від компанії EcoFlow відрізняють:

  1. Компактна, зручна для транспортування та зберігання конструкція.
  2. Наявність функції перезаряджання декількома способами.
  3. Зручність використання як усередині, так і поза приміщеннями.
  4. Найшвидша зарядка серед портативних станцій на ринку завдяки передовій технології X-Stream.

Наразі EcoFlow пропонує споживачам дві великі серії портативних станцій: RIVER та DELTA. Нещодавно EcoFlow вивела на ринок друге покоління цих серій: RIVER 2 і DELTA 2. Всі пристрої є поєднанням передових технологій накопичення енергії, розумних рішень для комфорту користувача та ультрасучасного підходу до дизайну. Обидві серії портативних станцій призначені для того, щоб їх власники були забезпечені електроенергією у будь-який час та в будь-якому місці.

Для цього EcoFlow використовувала найкращі у своїй галузі технології накопичення та зберігання енергії, а також таке зручне рішення, як можливість масштабування ємності станції шляхом зовнішніх додаткових батарей. Останні дозволяють збільшити ємність станцій як мінімум у 2-3 рази в залежності від кількості зовнішніх модулів, що підключаються.

Кожна зарядна станція ecoflow обладнана зручним дисплеєм, який проінформує користувача про стан станції та рівень заряду її акумулятора.

Як працює портативна електростанція?

Тут нічого надскладного немає. Більше того, доведеться трохи повторитись. Портативні станції влаштовані таким чином, щоб не генерувати, а накопичувати шляхом перезаряджання енергію та зберігати її в акумуляторах. Отримувати цю енергію станції можуть різними способами із різних джерел: розеток, автомобільних адаптерів та сонячних панелей.

Таким чином, для користувачів важливими характеристиками при виборі станції є: ємність, потужність і способи перезарядки. Але яким чином станції передають накопичену електроенергію? Для цього пристрої зазвичай оснащують набором вихідних роз’ємів/портів: від USB-A та USB-C до традиційних розеток змінного струму. Тут для користувача буде важливо знати, які вихідні інтерфейси має модель, що його цікавить.

Таким чином, компанія EcoFlow продовжує вдосконалювати свої технології та радувати споживачів своєї продукції та потенційних покупців новими ще ефективнішими розробками.