Завдяки вбудованій техніці на кухні можна створити ідеальний інтер’єр, де все буде гармонічно, компактно та акуратно. Кожен квадратний метр буде використаний ефективно, а монолітна конструкція меблів і техніки створюватиме атмосферу легкості та просторості.

Серед всієї побутової техніки найчастіше вбудовується варильна поверхня, і це дає масу переваг. Та щоб забезпечити максимальний комфорт користування, потрібно купити варочну поверхню саме того типу і з тими характеристиками, що підійдуть вам найкраще.

Які типи існують

Вся техніка розділяється на дві великі підкатегорії: електричні та газові поверхні. Та навіть всередині цих груп різниця між моделями може бути величезна.

Електричні поверхні

Вони можуть бути класичними або індукційними. Техніка з класичним типом нагріву працює звичним способом — спіраль гріє конфорку, а вона – каструлю чи сковорідку. Переважна більшість моделей — склокерамічні. Поверхня у них плоска та блискуча. Вони відрізняються красивим зовнішнім виглядом та практичністю. Більш бюджетні моделі оснащуються звичайними чавунними конфорками. Вони поступаються склокерамічним, тому не користуються великою популярністю.

Принцип роботи індукційних панелей зовсім інший. Класичний нагрів тут відсутній. Нагрівання відбувається завдяки магнітним потокам, які створює розміщена під поверхнею котушка. За дизайном вони не поступаються класичним склокерамічним моделям. Нагрів вмісту каструль і сковорідок відбувається швидше, але самі конфорки не гріються. Для таких плит потрібно підбирати спеціальний посуд.

Газові поверхні

Тут різноманіття моделей також достатньо велике. Верхній шар покриття може бути виконаний з:

  • загартованого скла;
  • склокераміки;
  • емалі;
  • нержавіючої сталі.

Переваги та недоліки має кожен тип, тому спочатку варто розібратися в них, а вже потім робити вибір.

В більшості газових поверхонь є опція автоматичного запалювання. Тож сірники вам купувати та використовувати не доведеться. Та такий пристрій потрібно підключати не лише до газу, а й до електрики.

Конфорки відрізняються за кількістю контурів і можуть бути одно-, дво- або триконтурними. Від цього параметру залежить кількість рядів полум’я, котрі горять одночасно. Чим їх більше, тим швидше нагрівається посуд.

Рекомендуємо вибирати газову варильну поверхню серед моделей, які оснащені опцією газ-контролю, адже від цього залежатиме ваша безпека. Функція відповідає за припинення подачі газу у випадку згасання полум’я.

Різноманітність варильних панелей електричного та газового типів просто величезна. Вони відрізняються за розмірами, кількістю конфорок, системою управління, функціями, дизайном тощо. Тому обрати найкращий варіант як за дизайном, так і за характеристиками не буде проблемою.