Дитяче ліжко Немо Арбор Древ Сосна

Коли в сім’ях, де є діти, приходить час придбати дитині, що підростає, нове ліжко, батьки задаються питанням, як правильно вибрати дитяче ліжко? Насправді, зробити це можна дуже просто, якщо знати основні правила та критерії вибору. Приміром, при виборі ліжка враховуйте:

 • вік дитини;
 • його статеву приналежність;
 • вага та особливості статури малюка;
 • габарити своєї квартири або дитячої кімнати, де ви маєте намір поставити дитяче ліжко;
 • конструктивні особливості обраної моделі;
 • якість матеріалів, з яких виготовлена ​​обрана модель, її безпека для дитини та надійність складання;
 • вартість ліжка та свої фінансові можливості;
 • інтер’єр приміщення, де його буде встановлено;
 • перспективу обраного ліжка (на виріст, двоповерхову — для двох малюків у майбутньому тощо).

Якщо ви все це враховуватимете, ви зможете для дитини купити ліжко, яке забезпечить йому комфортний сон і відпочинок, ідеально впишеться в інтер’єр вашого будинку. Враховуючи перспективу зростання малюка, можна зробити вибір на користь моделі більшого розміру, щоб не спантеличуватися цією проблемою протягом декількох років.

У яких розмірах виробники виготовляють дитячі ліжка?

У магазинах сьогодні можна знайти ліжечка для дітей усіх розмірів, починаючи від народження та до повноліття дитини. Починаючи з 3-х річного віку дитини, його перше ліжко має довжину 120 см, а далі кожна модель на розмір більше йде з кроком +10 см до довжини. Параметр довжини є визначальним під час вибору потрібної моделі, оскільки діти виростають швидко. У зв’язку з цим, велика частина батьків вважає за необхідне купити дитяче ліжко на виріст.

Напевно, багато в чому це правильний крок, але може не відповідати виділеному бюджету. Щоб ви могли орієнтуватися в розмірах, наведені нижче переважні параметри довжини ліжка для дитини певної вікової групи:

 • 120 х 60 см — менше 2 років;
 • 140 х 70 см — від 2 до 3 років;
 • 150 х 70 см — від 3 до 5 років;
 • 160 х 80 см — від 5 до 7 років;
 • 170 х 80 см — від 7 до 10 років.

Для визначення розміру ліжка, яке підійде дитині, необхідно знати її зростання. До цієї цифри слід додати 40 см, якщо ви хочете купити ліжко із запасом довжини на кілька (2–3 роки) років. Якщо ж купуєте ліжко на виріст, замість 40 см додайте до показника зростання дитини 70 см. У цьому випадку заміну ліжка потрібно провести вже через 5–7 років. Врахуйте також, що чим більше довжина, тим більша ціна дитячого ліжка.

Які ліжка для дітей пропонує до покупки інтернет-магазин RoomDepot?

Двох'ярусне ліжко Скандинавія міні MebiGrand 80х190 см

Враховуйте рекомендації фахівців щодо допустимої висоти ліжка:

 • до 6 років — не вище 1 м;
 • старше 6 років — не більше 1,5 м.

В обох випадках ліжка мають бути обладнані захисними бортами. Ми пропонуємо вироби найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників — MebiGrand, Арбор Древ, ЛЕВ, Метакам, Мікс Меблі, Олімп, ТІС, Естелла, Юдін.

 1. Ліжко-машина — це стильні та оригінальні за дизайном моделі дитячих ліжок, які за тематичним оформленням ідеально вписуються в інтер’єр дитячої кімнати. Обладнані підсвічуванням як нічник, вони розважають і заспокоюють дитину, усувають перед сном її страхи та переживання.
 2. Ліжко-горище — це ліжка для дітей старше 3-річного віку, не варто плутати їх з двоярусними моделями, оскільки перше має тільки одне спальне місце на верхньому ярусі, нижня частина використовується як ігрова зона.
 3. Ліжко-будиночок — воно збільшує корисну площу та ігрову зону в дитячій кімнаті, місце для сну одночасно є і зоною для ігор.
 4. Двоярусне ліжко — ідеально підходить для сімей, які проживають на малій житлоплощі, оскільки може надати спальні місця відразу двом малюкам, займаючи площу одного ліжка.

Також у нашому інтернет-магазині ви знайдете моделі ліжок різних кольорів, із вбудованими ящиками, ліжка-трансформери, оснащені міцним каркасом із бука, ДСП, дуба, вільхи, сосни та металу. Інтернет-магазин RoomDepot пропонує купити дитячі ліжка у Києві, Дніпрі, Черкасах, Одесі та інших містах України з доставкою до будь-якого її регіону зручним для вас перевізників.