iPhone 13 Mini – компактний пристрій з діагоналлю 5,4 дюйма та об’ємом ВП 4 ГБ. Випускається в кількох кольорах (сяюча зірка, чорна ніч, блакитний, рожевий і червоний), комплектований двома камерами на скляній задній панелі.

Незважаючи на надійність техніки Apple, в деяких випадках потрібний ремонт iPhone 13 mini у сервісному центрі. Смартфон сам по собі невеликий, тому він менше зазнає механічних пошкоджень. Тим не менш, падіння з висоти та удари здатні розбити скло та деформувати корпус. Через це порушується функціонування внутрішніх компонентів та, відповідно, виникають проблеми з працездатністю техніки.

Спеціалізовані сервісні центри пропонують такі послуги:

 1. Заміна скла екрана.
 2. Установка нового дисплея.
 3. Заміну скла на камері та на задній панелі.
 4. Ремонт вібромоторів Taptic Engine.
 5. Заміну кнопок увімкнення та регулювання гучності.
 6. Відновлення ланцюгів живлення.
 7. Компонентний ремонт.
 8. Заміну батареї та системної плати.
 9. Перепрошивку та інше.

Варто сказати, що частина несправностей iPhone 13 Mini вирішується після примусового перезавантаження, оновлення ОС або скидання ПЗ до заводських налаштувань. Якщо після перерахованих вище дій поломка не усунулась, одразу звертайтеся до фахівця.

Перед тим, як передати iPhone 13 Mini до сервісного центру:

 1. Створіть резервну копію важливих даних на телефоні.
 2. Видаліть паролі блокування екрана, щоб фахівець безперешкодно проводив як діагностику, так і ремонт.

Професійна діагностика

Apple випускає складні та високотехнологічні пристрої, тому не завжди можна самостійно встановити причину поломки. Тому ідеальне рішення – звернутися до сервісного центру, фахівці якого виконають діагностику. В результаті ви отримаєте докладний опис пошкоджень та поради, як їх усунути. В результаті озвучується вартість роботи та строки її виконання.

Швидкий ремонт та гарантія

Фахівці сервісного центру намагаються виконати ремонт максимально швидко. Як правило, на нього відводиться від кількох годин до кількох днів (конкретний період залежить від складності несправності). Крім цього, кожен клієнт сервісного центру отримує гарантію на ремонтований пристрій.

Рекомендовано використовувати для ремонту iPhone 13 Mini оригінальні деталі, оскільки вважаються найбільш якісними та довговічними. Тим не менш, в деяких випадках встановлюються і копії, але це скоріше виняток.