Більшість людей, які прийняли рішення про придбання нового житла, першочергово починають вивчати вторинний ринок. Вони вважають таку нерухомість більш надійною. Не так давно увагу багатьох покупців була прикута до «сталінок». Такі квартири говорили про успішність і достатку власника, а також про його високий соціальний статус.

На сьогоднішній день на ринку досить нової нерухомості, яка за своєю якістю, зручності і комфорту не те що не поступається, а й виграє перед будинками сталінської епохи. Вартість такого житла нижче, ніж вторинного – тут https://river-city.com.ua/ можна подивитися варіанти та ціни. Тому у багатьох покупців постає питання – що вибрати?

Особливості кожного виду житла

Про квартири радянського періоду покупцям відомо все: переваги, недоліки, розміри, види планувань. Для оцінки якості житлоплощі досить поверхневого огляду. Таке житло можна зайняти відразу після придбання. Що стосується квартири в новобудові, в неї заселитися можна тільки за умови, що будинок вже зданий в експлуатацію.

Якщо будинок ще перебуває на етапі будівництва, уявлення про новому житлі у покупців складається на підставі відомостей з проектно-кошторисної документації. А який квартира буде в реальності, майбутнім власникам невідомо.

Плюси при покупці первинної нерухомості

Часто покупці зупиняють свій вибір на вторинному житло, так як читають такий вибір більш безпечним. Але в цьому випадку легко потрапити в руки аферистів, залишившись в результаті і без квартири, і без грошей. Шахрайських схем існує достатня кількість.

Нерідко після придбання житла оголошуються спадкоємці, які в судовому порядку вимагають віддати їм квартиру. Знайти продавця найчастіше вже не представляється можливим, а суд приймає рішення на користь позивачів. Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій, покупцям рекомендується переключити увагу на ринок первинної нерухомості.

Основними плюсами покупки квартири в новобудові є:

  • Застосування сучасних технологій. При будівництві житлових комплексів використовують новітні методи матеріали і системи, що відрізняються високою енергоефективністю і високими показниками теплоізоляції. Це дає можливість створити в квартирі комфортну обстановку і істотно знижує витрати на комуналку.
  • Можливість самостійного створення інтер’єру і виконання планування. Іноді в експлуатацію здаються квартири, які не мають внутрішньої обробки і міжкімнатних перегородок. Новим мешканцям в цьому випадку надається можливість самим зайнятися плануванням вирішувати дизайнерські питання. Якщо у покупців немає бажання витрачати на це час і фінанси, то вони можуть вибрати житло з готовими оздоблювальними роботами. Якістю робіт і матеріалів, використовуваних для їх виконання, визначається клас і вартість нерухомості.
  • Безпека. Будівельні організації встановлюють в новобудовах працездатні ліфти. Для будівництва та оздоблення вибирають негорючі матеріали. Чистота в під’їздах і підвалах, відсутність тарганів.
  • Зручність розташування. Забудовники намагаються зводити житлові комплекси поблизу зупинок, станцій метро, шкіл, дитячих садів, лікувальних установ, торгових центрів.
  • Доступна ціна. Ще одним плюсом первинного житла – це можливість купити його за невисокою ціною. Є можливість укласти договір на придбання житла з ремонтом від забудовника, при первинному внеску 5-7 тис. доларів. На вторинному ринку подібне неможливо.

При укладанні договору з девелопером на стадії котловану вартість квартири буде нижче на 30-35%. Однак даний варіант має недолік – доводиться довго чекати заселення. Поруч з новими будівлями створюються парковки, дитячі майданчики, спортивні містечка. Сучасні будівельні організації займаються благоустроєм навколишньої території