Складно уявити багато напрямків в бізнесі без складських приміщень. Однак для того щоб організувати нормальну діяльність, не обов’язково купувати склад і обладнати його виходячи з потреби.

Розгляньте варіант такої послуги, як оренда складу Львів, докладніше за посиланням. У цьому випадку вдасться заощадити чимало коштів. Крім того, далеко не всі підприємці мають достатню кількість вільних коштів, щоб купити приміщення і створити сприятливу обстановку для подальшої ефективної праці.

Морський контейнер – центральний і найважливіший елемент логістичного процесу. Його поява і поширення зробили революцію в сучасному вантажному транспорті. Він використовується на всіх видах транспорту (морський, залізничний, автомобільний) як безпечний і надійний транспортний засіб, але також має свою «друге життя» – як мобільний склад. Склади з морського контейнера дуже зручні в експлуатації, безпечні, надійні, довговічні й в той же час привабливі за ціною.

Оренда морського контейнера дозволить вам істотно заощадити не тільки гроші компанії, але і час! Практично з моменту доставки контейнерів вони готові до роботи. У випадку з рефрижераторними контейнерами їх досить підключити до джерела електроенергії.

Переваги складських контейнерів

  1. Надійне зберігання товарів в складської тарі (захист від вітру, води і морозу).
  2. Можливість розширення складських площ в будь-який момент.
  3. Швидке переміщення складської тари з товаром.
  4. Легко переміщати і транспортувати контейнер для зберігання (в тому числі за допомогою вилочного навантажувача).
  5. Дизайнерські рішення дозволять заощадити місце (багаторівневе сховище).
  6. Стандартні розміри – 10 ‘, 20’, 40 ‘.

Оренда – це варіант, який відрізняється фінансовою доступністю. Описана перевага ключова. Крім того, можна дозволити собі більш широкі можливості для вибору. Асортимент майданчиків дійсно великий. Не важко буде вибрати приміщення, яке буде оптимальним в частині місця розташування і місткості, а також включати всі необхідні функціональні можливості. При бажанні завжди можна поміняти один склад на інший. Продати приміщення і купити нове буде не так просто. Процес може затягнутися і стати причиною простоїв або невиконання своїх зобов’язань перед клієнтами.

Однак на цьому переваги оренди не закінчуються. Відповідальність за приміщення все одно несе основний власник. Орендарю не доведеться думати на предмет організації ремонтних робіт і обслуговування. Найчастіше всі ці питання лягають «на плечі» власника активу. Термін оренди визначає клієнт. Можливо, складське приміщення йому необхідно лише на кілька місяців. В цьому випадку думки про покупку взагалі не мають сенсу.

Завдяки можливості орендувати складське приміщення, вийде зняти з себе відповідальність за організацію логістичного процесу. Налагодити систему буває непросто. Іноді власник складу пропонує і послуги навченого персоналу. Найчастіше власник також обслуговує і прилеглі території, що дуже зручно. Орендувати склад можна в будь-якій точці країни і навіть за її межами. Переваг у такого вибору маса, тому нерідко він не має альтернатив.