Надійний і красивий матеріал істотно розширив можливості для обробки будівель. Керамограніт користується великим попитом у покупців через низку видимих ​​переваг.

Надійний і перевірений постачальник плитки забезпечить хорошим, довговічним продуктом.

Переваги керамограніта

Оздоблювальний матеріал характеризується високою вологостійкістю, пожаробезопасностью. Він відмінно переносить механічні дії, перепади температур і вплив інших атмосферних явищ. Плиткою обробляють нові споруди або ж відновлюють старі будинки, надаючи унікальний вид.

Сильне здавлювання глини при виробництві дозволяє отримати високоміцний матеріал, в якому відсутні порожнечі. Щільна структура відмінно протистоїть волозі, тому відчуває себе відмінно на фасадах будівель.

Використання передових технологій дозволило виробникам серйозно просунутися в дизайні плитки. Глянсове або матове покриття відмінно підійде в створенні неповторних дизайнів будинків. Матеріал не обмежений в кольоровій гамі. Зовнішнім виглядом легко імітує мармур, дерево, метал або навіть справжню цегляну кладку. Можна викладати його великими плитами або маленькими частинами.

Кріплення керамограніта

Робочий процес не вітає поспіху. Потрібно уважно підходити до кожного етапу, проявляти терпіння і зосередженість. Кріплення може бути видимим і невидимим. Складний процес потрібно довіряти професіоналам. Якщо ви діятимете самостійно помилок і додаткових витрат. Роботи виконуються в строгій черговості, щоб не допустити дефектів обробки.

Тепер прийнято обробляти поверхні з урахуванням надійної тепло і звукоізоляції. Керамограніт – важкий матеріал, тому буде потрібно спеціальний каркас. Крім спеціальних інструментів, потрібні додаткові матеріали для монтажу. Конструкцію створюють за допомогою кронштейнів, основних і горизонтальних профілів, анкерних кріплень, утеплювача, гідроізоляції.

Роботи виконуються згідно зі створеним заздалегідь проекту, в якому враховуються всілякі нюанси. Такий документ дозволить уникнути прикрих непорозумінь, помилок і поганого результату. Фахівці обов’язково врахують всі умови і встановлять плитку якісно. Замовник отримує гарантію на виконані роботи. Прекрасний результат буде радувати його багато років.