Багаторічні рослини користуються популярністю у садівників, які мріють прикрасити свою присадибну територію невибагливими, але представницькими зовні культурами.

Таким рослиною стала бульбова бегонія, яка має безліч підвидів, що відрізняються за розміром квіток, їх кольором і текстурою.

Чому багато дачники і любителі садових культур вирощують бегонію? Бульбові квітка має соковиті кольори і кустарну форму, але не дивлячись на відмінності підвидів має на увазі схожий догляд. Перш ніж купувати бульбову бегонію, необхідно визначитися з місцем її вирощування, так як не всі сорти мають на увазі зростання в закритих приміщеннях, інші ж навпаки, проявляють свою силу тільки там.

Вивчіть всі сорти бегонії, щоб вибрати кращий за зовнішніми ознаками. Так, наприклад, вид з найбільшими квітками іменується Крупноквіткові і виділяється на ряду з іншими представниками своєї породи. Пелюстки бегонії з великими квітками наділені бархатистою поверхнею, що надає рослині шарму. Ампельниє бегонії є невеликий чагарник з мініатюрними квітками, який дивляться вниз.

Бегонія ставитися до невибагливим рослинам, їх період цвітіння визначений на літні місяці – такі характеристик дозволяють культурі вигідно прикрашати не тільки садову територію приватного будинку, а й домашню оранжерею на лоджії або в квартирі. Щоб квітка виростав без складнощів, придбання саджанця має виробляється тільки у перевірених брендів – від цього залежить половина успіху в справі про вирощування.

Вибравши горщик по формі, яка була б зручна бульбі бегонії, необхідно наповнити його грунтом з наступними характеристиками: пухка і з кислинкою, допускається змішування з компостом і невелика гравійна підкладка. Квітка в період зростання не сприймає вітру і прямих сонячних променів, йому більше до душі затінене спокійне місце. Коли бульба трохи підросте і буде нагадувати повноцінне рослина, його можна відправляти в грунт, але за умови триденної гарту вуличними умовами.