Укладання тротуарної плитки у дворі процес клопіткий і трудомісткий. Потрібно не тільки дотримуватися технологію укладання шар за шаром, а й рівно все укласти.

Майстри по влаштуванню прибудинкової території рекомендують використовувати виброплиту для укладання тротуарної плитки, придбати яку можна тут. Ця маленька хитрість дозволить якісно виконати роботу і отримати в результаті рівну площадку для пікніка, відпочинку, парковки машини і гладку доріжку для пішоходів.

Особливості використання віброплити для укладання тротуарної плитки

Віброплита для тротуарної плитки використовується з метою профілактики утворення тріщин і просідання доріжок. Даний інструмент дозволяє ущільнити не тільки тротуарну плитку, але і інші види дорожніх покриттів: бруківку, різні декоративні покриття і навіть асфальт.

Віброплита для тротуарної плитки може використовувати різні види палива. Найчастіше вибирають моделі з електричним або бензиновим мотором. Такі віброплити більш компактні в порівнянні з дизельними агрегатами. Якщо потрібно ущільнити зовсім вузеньку доріжку або траншею, варто розглянути варіанти оренди або купівлі вібротрамбовки (або як її називають в народі – віброноги).

Укладання тротуарної плитки

Особливість установок для ущільнення тротуарної плитки – наявність гумової підошви. На вібруючу поверхню надаватися м’яке покриття з поліуретану або силікону. Така гумова пластина захищає плитку під час впливу інтенсивної вібрації.

При виборі віброплити для тротуарної плитки можна сміливо брати універсальну модель легкого або середнього ваги. Агрегати вагою до 90 кг впевнено впораються з поставленим завданням.

Купити виброплиту або взяти її в оренду в Україні можна в інтернет-магазинах. Продукція в цих компаніях пропонується за доступною ціною, а обслуговування викликає захоплення. Всі співробітники кваліфіковані будівельники і відмінно розбираються в техніці, яку продають. Вони зможуть відповісти на всі Ваші запитання і правильно підібрати потрібний агрегат.

Про що важливо не забути при укладанні тротуарної плитки

Необхідно продумати стоки для води, щоб не було горбів на доріжці.
Підвести всі необхідні комунікації до укладання доріжки. Якщо поки немає необхідності в їх прокладанні, залиште місце, щоб потім не піднімати плитку.

Подумайте про те, щоб покласти геотекстиль. Він не буде давати прорости траві.

Підстава для укладання плитки має бути ідеально рівним. Не варто починати роботи відразу після дощів. Грунт повинен гарно просохнути!