Дзеркало, в якому відбивається ліжко

Воно може бути розташоване навпроти, з боків або навіть висіти на стелі, коли людина лежачи бачить себе в відображенні. Завжди намагайтеся уникати таких варіантів установки дзеркал, коли ви бачите себе «уві сні». За дослідженнями сучасних психологів, з часом подібне «віддзеркалення» може викликати почуття тривоги і навіть психічні розлади у недовірливих людей, хоч і в дуже рідкісних випадках.

Двоспальне ліжко в кутку

Якщо ви, економлячи простір, вирішили встановити двоспальне ліжко, на якому сплять двоє людей, в кутку кімнати, в майбутньому ви зіткнетеся з тим, що одній людині буде з ліжка вкрай проблематично встати, не потривоживши другої людини. Якщо ж обидва жителі спальні – люди похилого віку або з зайвою вагою, дане розташування ліжка стане для них просто мукою. Краще вже пожертвувати зайвим метром простору. Багато цікавого та корисного про дизайн, а також можливість замовити послуги дизайнера – тут: https://planka-studio.com/services.

Темні відтінки червоного кольору

Саме темні відтінки червоного в інтер’єрі спальні, як доведено психологами, не дають до кінця розслабитися, викликають вкрай гнітючу атмосферу, яка посилює тривожність і депресивні стани.

Масивна люстра в невеликій спальні

Великогабаритний освітлювальний прилад над ліжком «забирає» простір, кімната буде здаватися ще менше. В даному випадку мова йде про типові будівлі, коли висота стель досягає 2,6-3 метрів. Масивна люстра підійде для маленького приміщення з дуже високими стелями – такі є в будівлях «царських» і сталінських часів.

Відсутність шафи

Не варто, в гонитві за простором виносити з інтер’єру спальні шафу або комод, навіть якщо для нього в сусідній кімнаті є місце. Це може здаватися зручним перший час, і ви будете з легкістю складати речі в шафу за межею спальні. Однак, повірте, ви не помітите, як незабаром у вашій спальні з’явиться склад дуже потрібних речей – на тумбочці, підвіконні, столі, але швидше за все, на стільці.