Сьогодні послуга фізичної охорони об’єктів є дуже затребуваною. Незважаючи на те, що сьогодні багато важливих об’єктів оснащуються відеокамерами і автономними охоронними системами актуальність фізичної охорони не знижується. Вона здійснюється за допомогою спеціально навчених осіб. При цьому охоронці несуть відповідальність за життя і здоров’я людей на території об’єкта, який взятий під охорону. Також вони забезпечують особливий режим, наприклад, вхід за перепустками.

Нюанси охоронної діяльності

Оскільки охоронна діяльність пов’язана не тільки з охороною об’єкта, а й спрямована на забезпечення безпеки інших осіб, які перебувають на конкретному об’єкті, то співробітники охоронної фірми Кратос Группа Компаний проходять строгий відбір. Крім того до них пред’являються високі вимоги в плані фізичної підготовки.

Крім цього до охоронної діяльності можуть залучатися люди, які в силу високих моральних якостей можуть нести відповідальність і діяти спільно. У деяких випадках від охоронців вимагається володіння вогнепальною зброєю. А це означає, що повинні бути оформлені відповідні дозволи. Також на особливих об’єктах може виникнути необхідність вміти водити автомобіль в екстремальних умовах.

Варто зазначити, що охрана предприятий в Харькове і будь-яких інших об’єктів передбачає, що всі охоронні заходи повинні проводитися цілодобово. Для цього передбачаються стаціонарні пости і обов’язкове патрулювання навколо об’єкта протягом доби.

Охоронні послуги спеціалізованими компаніями надаються на договірних засадах. Попередньо до укладення договору проводиться процес аудиту з боку охоронної фірми, метою якого є отримання всієї необхідної інформації про об’єкт. Після цього із замовником розробляються заходи щодо організації охорони конкретного об’єкта. На підставі цього випускаються спеціальні інструкції, регламентні документи і положення.

Тільки після цього підписується договір, в якому чітко відображаються всі умови співпраці. Велика увага приділяється пункту, в якому фіксуються обов’язки і відповідальність сторін.