Фонтани на сьогоднішній день є одним з найбільш естетично красивих та ефектних прийомів ландшафтного дизайну. Водоймище з акуратними потоками на тлі барвистого пейзажу виглядає виразно і живописно.

Фонтани, безумовно, привертають до себе увагу, створюють святковий настрій. Споруди різної форми і розмірів виробляють зовсім різні враження. Існує кілька типів фонтанів, які розрізняються за зовнішнім виглядом, будовою, кількістю водних потоків. Форма і розмір фонтану висловлює характер власника, його смаки і переваги. У садово-парковому мистецтві використовують такі види архітектурних рішень:

• Водоймище, декорований природним каменем – галькою, практично не піднімається над землею. Такий фонтан імітує природний джерело найчистішої води, що б’є з-під землі.
• Фонтан з жорнового каменю в центрі з дзюркотливої ​​струменем води, створить незвичайну, природну атмосферу на вашій ділянці.
• Фонтан-криниця прекрасно демонструє поєднання природних елементів з сучасним дизайнерським мистецтвом. Такий водойму є втіленням гармонійного союзу людських можливостей і земних ресурсів. Необроблені камені, керамічні глечики, розбиті зламані вази, все створює ілюзію натурального джерела.
• Багатоструменеві фонтан з однієї чаші переносять в світ повний гармонії і чарівності. Мармур і камінь, позолочена ліпнина, візерункові лінії, орнаментальні зображення – вражають, захоплюють і надихають.
• Фонтан з декількох чаш з переливами води з’явився в епоху бароко, період помпезної розкоші і краси. Такі фонтани вважаються чудовою прикрасою саду в регульованому стилі. Дизайнери неодноразово інтерпретують ідею такого фонтану, створюючи асиметричні, незвичайні споруди.
• Фонтани з різними анімалістичні, міфологічними, абстрактними скульптурами відносяться до художньо-декоративним творів мистецтва.

Великі архітектурні багаторівневі споруди розкажуть про прихильності до розкоші і шику, охарактеризує вас як сильного, впевненого людини. Джерельні фонтани з переливається водою представлять особистість з тонким смаком і творчою душею. Відкриті, просторі басейни оповідають про любов до природних пейзажів, пошуку духовної рівноваги.

Якщо ви звернетеся в студію ландшафтного дизайну, тоді вона розробить проекти, враховуючи ваш смак, потреби і первісний ландшафт місцевості.