Створення власної соціальної мережі – це важливе завдання для тих, хто планує розвиватися у сфері e-commerce.

Соціальна мережа – це бізнес, який вимагає серйозних технологічних, тимчасових і фінансових вкладень.

Повноцінний аналог Facebook – це реальність. Ви цілком можете повторити успіх Цукерберга, чому ні? Дорога вже уторована, потрібно почати діяти. Вам не доведеться ставати першовідкривачем і щось винаходити – ефективні алгоритми існують.

Але ви повинні враховувати певні вимоги до цього бізнес-формату, що склалися в останні роки.

Поради щодо створення соціальної мережі:

  1. Продумайте тематику. Сьогодні найбільш ефективно працюють спеціалізовані соціальні мережі, які об’єднують користувачів всього світу.
  2. Визначте свою цільову аудиторію. Це один з найважливіших етапів, тому що він визначає, за яким сценарієм розвиватиметься проект. Дану задачу найбільш ефективно вирішить досвідчений маркетолог.
  3. Виберіть платформу. Безкоштовні движки не працюють: вони не здатні витримати серйозний трафік, не володіють серверної ємністю і належною мірою безпеки.
  4. Платформа повинна бути орієнтована саме на складні проекти з мільйонної аудиторій.
  5. Визначтеся зі стратегією первинного наповнення, запуску та просування. Багато що тут залежить від релевантного досвіду розробника, тому рядові веб-майстри вам не підійдуть.
  6. Сплануйте способи монетизації. Ось тут вже стає цікаво: ви можете вибрати як стандартні варіанти, так і придумати свої власні. Це може бути продаж платних опцій і додатків, комісія за операції, комерційні групи, розміщення прямої і нативної реклами

Вибір платформи для соціальної мережі – одна з найважчих завдань, тому що ринок веб-технологій не запропонує вам великого вибору потужних і гнучких програмних продуктів. І тим не менше, рішення існує. Радимо звернутися до професіоналів, а також перейти за даним посиланням https://agilie.com/en/blog/why-you-should-consider-creating-a-niche-social-network вже зараз.

Якщо у вас є ідея для соціальної мережі, саме час її реалізувати!

Цифрове майбутнє вже тут. Станьте одним з небагатьох, хто це вже усвідомив, і у вас з’явиться шанс стати лідером в цій сфері!