Коли мова заходить про будівництво, і виникає питання про необхідність замовити послуги архітектора багато хто сумнівається в необхідності платити за цю послугу.

Але в момент проектування архітектор оцінює ризики, бере на себе відповідальність за зведення конструкції будь-якої категорії відповідно до того, що саме ви обираєте. Тому якщо ви не бажаєте купувати готовий будинок, а у вас виникло бажання звести його самостійно, то тільки за допомогою архітектора вам вдасться досягти бажаного результату і зробити все настільки якісно, ​​що цей результат обов’язково вас вразить і вразить.

Чим займається архітектор на всіх етапах будівництва?

В першу чергу зверніть увагу на те, що архітектор бере на себе величезну відповідальність розробляючи проект для майбутнього будинку. Архітектор оцінює ризики і на основі аналізу ґрунту вирішує питання про розміщення фундаменту, який послужить основою для початку роботи будівельників. Після завершення розробки проекту ви вивчаєте все «від» і «до» і даєте свою згоду на його твердження. А будівельники відштовхуючись вже від готового проекту починають свою роботу. Без архітектора ніхто не має права починати роботу в результаті того, що тільки архітектор може визначитися з тим, які матеріали необхідно використовувати для будівництва, де їх купують і як грамотно їх використовувати в тому чи іншому випадку. Тому якщо ви вважаєте що архітектори просто займаються малюнками і вибором будівельних матеріалів, ви глибоко помиляєтеся, оскільки це одна з найвідповідальніших етапів робіт, які необхідно виконати грамотно з урахуванням всіх вимог і побажань замовника.

Чи є послуги дизайнера необхідними в будівництві?

Професію дизайнера і архітектора ні в якому разі порівнювати не можна, оскільки це абсолютно різні галузі, але якщо ви вважаєте що послуги дизайнера можуть бути марними, ви цілком можете прийняти таке рішення, адже дизайнер тільки розробляє концепт дизайну всередині приміщення і зовні. А якщо ви вважаєте себе творчою особистістю, якщо ви вже самостійно встигли визначитися зі стилем, то обійтися без нього, звичайно ж, можна, як ні в якому разі не можна обходитися без архітектора.