Стильний, модний, універсальний – комод можна зустріти практично в кожному будинку. Цей різновид меблів як і раніше залишається трендової, трансформуючись у більш лаконічні і «витримані» форми. Але також можна замовити виготовлення комода для спальні або вітальні класичного дизайну з фігурними ніжками. Крім різноманітного дизайну, індивідуальне виробництво https://vitalmebli.com.ua/komody/ дозволяє отримати меблі ідеального розміру з потрібною місткістю.

Чому варто купити комод індивідуального виготовлення?

Багато хто думає, що купити готовий комод – доступнішим і вигідніше, ніж замовляти його індивідуальне виготовлення. Але це не зовсім вірно, адже часто фабричні вироби можуть не підходити за кольором, розміром і іншим характеристикам.

І якщо купити комод «навмання» рано чи пізно доведеться шукати йому заміну. Це зайві витрати грошей і часу, тому краще відразу вибрати комод в спальню на замовлення і отримати ідеальні меблі.

По-перше, ви зможете замовити комод індивідуального дизайну, що особливо актуально для хитромудрих інтер’єрів, творчих майстерень, спалень і інших кімнат. Дизайнери мають великий досвід і досить креативу, щоб запропонувати щось цікаве. Крім того, завжди є можливість вибрати дизайн з каталогу, якщо нічого особливого не потрібно, а потрібен добротний комод.

По-друге, розміри. Меблі для спальні під замовлення буде виготовлена по вимірах, знятим безпосередньо з кімнати, для якої вона буде проводитися. Тому готові вироби добре впишуться в інтер’єр, їх не потрібно буде «підганяти» за розміром, а лише поставити і користуватися.

По-третє, матеріал. За вашим бажанням комод може бути виготовлений з натурального дерева, МДФ та інших матеріалів. Також можливе використання комбінації матеріалів. Наприклад, корпус буде виготовлений з МДФ, а оздоблення фасаду з шпону натурального дерева. У підсумку ви зможете купити недорогий комод високої якості.

Виготовлення комодів виконується на високотехнологічному обладнанні нового покоління, тому якість меблів висока, а отже, вони довго прослужать, не потребують ремонту або оновлення.

Таким чином, індивідуальне виготовлення комодів – це раціональне рішення в питанні покупки меблів, яке дозволить отримати якість і заощадити гроші.