Напевно, майже кожен користувач кавового апарата хоч раз стикався з подібним явищем.

Основні фактори, через які з кавомашини не йде кава:

засмітилися фільтри

Сучасні кавомашини оснащені спеціальними елементами, що фільтрують. Так виробники подбали про те, щоб вберегти техніку від відкладень накипу на внутрішніх деталях, запобігти потраплянню сторонніх речовин в напій. Фільтруючі елементи підлягають заміні через певний період експлуатації приладу. Для кожної конкретної моделі передбачені свої періоди. Замовити виклик спеціаліста для технічного обслуговування вашої кавомашини ви можете швидко та зручно за посиланням на сайте.

Якщо нехтувати рекомендаціями по заміні картриджів, можуть ламатися суміжні деталі, наприклад, насос. При забитому фільтрі помпі доведеться «працювати» на повну потужність, щоб продавити воду через фільтр. При максимальному навантаженні її ресурс роботи різко скорочується. Попросту помпа може просто згоріти.

відкладення накипу

Друга за частотою причина звернення до майстра, це коли відкладення накипу забили магістраль, по якій проходить рідина. Трубки подачі води мають досить маленький діаметр. У більшості регіонів нашої країни вода відрізняється підвищеною жорсткістю. І якщо наливати звичайну воду з-під крана і не вживати ніяких дій по її очищенню, то через деякий час кавоварка вийде з ладу.

Основні місця скупчення накипу:

  • Трубки.
  • Місця з’єднання трубок і резервуара для води.
  • Нагріваючий елемент.
  • відкладення накипу

На їх засмічення зазвичай вказує те, що напій погано ллється з ріжка і потім зовсім перестає надходити в чашку. Чистити або міняти трубочки своїми руками не рекомендується. Вони досить крихкі, при відсутності досвіду їх легко можна пошкодити. Не всі виробники випускають окремо трубочки до своїх моделей. Тому при їх пошкодженні доведеться замінити цілий блок.

несправність насоса

Поршневий насос потрібен в кавомашині, щоб подавати і продавлювати рідину через спресовану кавову таблетку. Якщо під час роботи пристрою, ви почули незвичний звук, і агрегат став видавати напій по краплях, значить зламалася помпа.

поламка поплавка

Іноді трапляються ситуації, коли відбувається розгерметизація поплавка. При нагріванні води з нього виходить повітря, він заповнюється рідиною і тоне. На табло висвічується помилка, ніби в агрегаті немає води. В цьому випадку потрібно вилити рідину з поплавка. Добре його просушити, заклеїти пролом, що утворився.

Або інша ситуація, коли з поплавком все в порядку, але зламався його датчик. В цьому випадку деталь слід замінити.

Якщо кавоварка повільно наливає або зовсім не дає кави, то рекомендуємо скористатися допомогою професіоналів. Досвідчений майстер приїде додому в вибране вами час, на всі проведені роботи випише гарантію. Ремонт відбуватиметься у вашій присутності, і ви зможете переконатися в якості запчастин і робіт. Для постійних клієнтів діють знижки.