Аерозольне розпилення вологи – швидкий спосіб знизити температуру в приміщенні і на вулиці, прибрати пил і запахи. Для цього використовується спеціальна техніка – насоси для систем туману, які забезпечують постійний тиск води.

Що таке насос для туману і для чого він застосовується

Штучний туман являє собою водяний аерозоль з дрібними частинками води, розмір яких не перевищує 15 мк. Краплі, що надходять з форсунок, настільки дрібні, що відразу випаровуються, не залишаючи на рослинності, людях, тваринах або підлозі вологих слідів. Система туману функціонує при високому напорі води, тому потрібен насос на 70-100 бар і вбудований таймер. Насосне обладнання видає до 8 л/хв.

Для запуску системи туману можна використовувати різні моделі насосів:

  • стандартні;
  • промислові;
  • з низьким показником шуму;
  • зі змінною продуктивністю.

Придбати насос високого тиску для туману потужністю від 0,5 до 43 л/хв можна в офіційному інтернет-магазині Tecnocooling Україна. Устаткування цього бренду не потребує регулярного техобслуговування, відрізняється малим споживанням енергоресурсів. Всі моделі проходять подвійну перевірку на заводах Італії. Модулі для туману і автоматичного поливу можна зібрати в єдину систему.

Плунжерні насоси високого тиску для систем туману

Користувачі систем штучного туману застосовують різні насоси – мембранного і плунжерного виду. Останні серії більш надійними в експлуатації, відрізняються високою продуктивністю, так що застосовуються на виробництві частіше, ніж мембранні.

До плюсів плунжерних насосів компанії Tecnocooling можна виділити:

  • Наявність таймера, який дозволяє контролювати вихід аерозольної хмари з обладнання. Допомагає знизити витрату води.
  • Охолодження байпас. Актуально для техніки, що закуповується в промислових цілях. Помпа охолоджує повітря в приміщенні в 30 разів ефективніше, ніж стандартне обладнання.
  • Малий показник шуму – є позначення QES на обладнанні.
  • Застосування частотного регулятора в системі LSP, що зменшує витрати на споживання електроенергії. Додатково можна отримати більш високу продуктивність на ділянках зі складними робочими умовами.
  • Система VAR дозволяє легко керувати обладнанням відразу на декількох територіях. Суть в тому, що приміщення можна розбити на кілька зон, які будуть обдавати туманом автономно одна від одної.
  • Захист техніки SSC від протікання. Блокує надходження води з труб при розриві лінії.

Італійські насоси для систем туману від виробника Tecnocooling гарантують високу якість і тривалий термін служби. Поставляються з офіційною гарантією.