Багато хто з тих, кому зараз за 50 років не розуміють проблем школярів 21 століття. Адже вони добре пам’ятають свої шкільні роки та стверджують, що нічого складного у навчанні не було: прочитати підручник виконати кілька завдань, відповісти біля дошки. Але так було раніше.

Сьогодні школярі не справляються з навантаженням і не говорять, а «кричать» про те, наскільки складно вчитися, наскільки великі фізичні та моральні навантаження.

Раніше, років 20-30 тому, у школі навчалася лише дитина. Тепер все інакше: для хорошого навчання до кожного учня повинен додаватися батько з максимально серйозним настроєм на навчальну хвилю. При цьому, звичайно, досить сумно, батьки повинні не тільки займатися з дитиною, але й працювати на високооплачуваній роботі, щоб мати можливість оплачувати гуртки, секції, репетиторів.

Сьогодні не можна просто ходити до школи, займатися спортом і відвідувати різні гуртки, тому що дитина у всьому повинна бути найкращою.

  • з трьох років, або навіть раніше дитина зобов’язана відвідувати заняття раннього розвитку, вивчати мови;
  • з семи років дитину вже віддають у художню, спортивну та музичну школу, а деяких взагалі віддають у кінний спорт або на фігурне катання;
  • до п’ятого класу портфоліо учня має складатися з величезної кількості грамот, нагород та почесних робіт. При цьому у дитини обов’язково повинні бути і звання;
  • закінчуючи школу, у дитини повинні бути посвідчення водія і золота медаль. І, звичайно, він уже повинен закінчити підготовчі курси при інституті.

Загалом все досить не просто.

Як допомогти дітям

Батьки повинні розуміти, що дітям необхідна допомога, але не прагне бути кращим, а просто в навчанні. Якщо дорослі не пам’ятають шкільну програму, це біда, можна скористатися решібниками. Наприклад, на допомогу прийдуть готові домашні завдання 4 клас (https://www.euroki.org/gdz/ru/russkiy/4_klass/reshebnik-po-russkomu-yazyku-4-klass-kanakina-goretskii-fgos-882), які з усіх предметів є досить складними. З їхньою допомогою батьки можуть не тільки контролювати виконання дітьми домашнього завдання, але й допомагати розбиратися у складних темах.

Яка користь від ДДЗ дітям? Насамперед йдеться про наступні моменти:

  1. розв’язання незрозумілих завдань та вправ – решічники допоможуть розставити всі крапки над «і», і навіть у тому випадку, якщо завдання складне;
  2. ознайомлення із пропущеною темою;
  3. перевірка правильності виконання домашнього завдання;
  4. впевненість у правильності дій.

Готові домашні завдання, якщо з розумом підходити їх використанню, можна назвати корисним винаходом людства.