Будинки з профільованого бруса

Зведення заміських будинків з деревини – характерна для багатьох країн Східної Європи риса. Сьогодні можливостей для будівництва приватних осель з дерева набагато більше, ніж раніше. Це пов’язано хоча б з тим, що тепер з’явилася величезна кількість сучасних будматеріалів, для яких деревина є вихідною сировиною. І особливо виділяється в присутньому різноманітті профільований брус. Яка специфіка його застосування?

Що таке профільований брус

У загальному вигляді профільований брус називають тим матеріалом, який має безліч переваг, пов’язаних з використанням деревини. Але при цьому він позбавлений мінусів, характерних для інших будматеріалів з дерева. Багато в чому це пояснюється наявністю у нього особливого розтину. Крім того, що профільований брус, придбати який можна на сайті https://normabrus.ru/, має ідеальні геометричними параметрами, він також має і додаткові елементи кріплення. На зрізі матеріалу видно, що з однією з його сторін розташовані 2 паза, а з іншого – 2 шипа. Це дозволяє робити укладку елементів дуже щільною.

Відмінно вивірена прямокутна або квадратна форма профільованого бруса забезпечується застосуванням спеціальних профілюючих верстатів на виробництві. Кріпильні елементи також виконуються за допомогою них, тому похибка в параметрах матеріалу мінімальна.

Переваги будинків з профільованого бруса

Значущим відмінністю будинків, для зведення яких використовувався профільований брус, вважається їх підвищена теплоізоляція. Не варто забувати і про екологічну чистоту, якою володіє подібна споруда. Все-таки при виробництві профільованого бруса не застосовуються ніякі шкідливі речовини. Щілини між вінцями споруди залишаються мінімальними, що пов’язано з особливостями конструкції матеріалу. На виробництві профільований брус також може оброблятися антипіренами і антисептиками, що робить матеріал несприйнятливим до вологи і вогню. У такому будинку, Ви зможете поставити навіть піч або камін, не забудьте так само і про котел опалення.

Можливі недоліки профільованого бруса

Мінусів, які проявлялися б при використанні бруса завжди, не існує. Недоліки виникають лише при порушенні технології виготовлення будматеріалу. Наприклад, через неправильну сушки профільований брус може розшаровуватися або тріскатися. Інших же доведених мінусів у бруса, підданого профілізації, не виявлено. Тому можна протягом десятків років насолоджуватися відмінною будівництвом.