Послуга оренди мікроавтобуса в Києві є на сьогоднішній день найбільш популярною послугою серед туристів, які прилітають до нашої країни літаком. Також, замовляють мікроавтобус у Києві ті люди, які не мають власного транспортного засобу чи власники легкових авто. Найбільш поширені випадки оренди мікроавтобуса такі:

  • здійснення екскурсій, коли необхідний місткий і комфортабельний автобус для перевезення певних груп людей;
  • проведення корпоративів;
  • спільні поїздки друзів та родичів;
  • поїздки з метою відряджень, з’їздів, зборів;
  • перевезення наукових співробітників, керівників тощо.

Оренда мікроавтобуса в Києві є гарною можливістю швидкого пересування, за винятком тисняви в громадському транспорті. До того ж клієнт не ламатиме голову над тим, чи вийде машина з ладу, наскільки справні всі замки. Замовляючи послугу оренди мікроавтобуса, можна бути абсолютно впевненим у тому, що здоров’я як водія, так і пасажирів застраховано. Мікроавтобус гарний ще тим, що, незважаючи на його місткість, він може проїхати навіть там, де автотранспорт із великими габаритами не зможе пересуватися. Використовувати послугу замовлення мікроавтобуса у Києві не тільки зручно, але ще й вигідно!

Оренда для міжміських перевезень

Міжміськими перевезеннями називається доставка товару на відстань понад 50 км поза населеним пунктом. Головною особливістю подібних перевезень є більша кількість вимог порівняно з переміщенням товару у межах того чи іншого міста. Одним із них є термін доставки. Паралельно логісти повинні:

  • скласти маршрут проходження;
  • вказати точну кількість транспортних засобів та їх технічні характеристики;
  • вибрати оптимальні варіанти шляху прямування;
  • оптимізувати графік руху.

Відстань між містами є різною. Переміщення транспорту здійснюється дорогами. Дістатися будь-якого міста з Києва можна за кілька годин за умови переміщення без зупинок, у період, коли не завантажена траса.

Замовити міжміську доставку вантажів можна на сайті «Мотор-М». Ми забезпечуємо високий рівень сервісу, пропонуємо низькі ціни та індивідуальні знижки за постійної співпраці. Нас обирають за сучасний автопарк, досвідчених водіїв, які добре знають особливості міжміського вантажоперевезення. Телефонуйте, оцініть на особистому прикладі, що з нами варто мати справу!

Автор: Микола Сторін