Телевізор — техніка, яка наявна в будь-якому будинку чи квартирі. Сімейні вечори-кіносеанси, перегляд фотографій з відпустки разом з друзями відбуваються саме біля ТВ-екрану.

Його встановлюють не лише у вітальнях, а й на кухні, у спальні, кабінеті, дитячій ігровій кімнаті. Тому що в сучасному ритмі життя не завжди є час спокійно посидіти на дивані у вітальні та переглянути свіжі новини. Як та де найкраще встановити телевізор? Розбираємося детальніше в статті.

Вітальня

70% покупців телевізорів встановлюють їх саме в цій кімнаті. Для цього є кілька причин.

 • Традиційно вона найбільша за габаритами, тому є можливість купити девайс з великою діагоналлю. Вибрати телевізор відомого виробника з необхідними габаритами можна за лінком https://www.ctrs.com.ua/ru/televizory/brand-gazer/.
 • Це приміщення є загальним, «прохідним». Отже, доступ до ТВ буде в усіх мешканців та гостей дому.
 • Якщо у квартирі не одна кімната, то інші члени сім’ї можуть спокійно відпочивати без зайвого шуму, поки у вітальні хтось дивиться футбольний матч.

Як найкраще розмістити телевізор у вітальні? Обирайте місце, виходячи зі зручності, інтер’єрного стилю та вільного місця.

 • Оптимальні варіанти для встановлення: настінне кріплення, тумба-підставка або спеціальна ніша в шафі.
 • Плазма має розташовуватися на рівні очей.
 • Відстань до глядача має складати 2,5 довжини діагоналі телевізора. Висота для установки ТВ — не менша за метр.
 • Якщо обрана модель має глянцеве покриття дисплея, то не встановлюйте екран навпроти вікна. Тому що на ньому будуть постійно з’являтися відблиски, що заважатимуть та напружуватимуть зір. Також не слід встановлювати телевізор біля вікна, щоб сонячне світло не сліпило глядачів.
 • Добре, якщо за пристроєм буде розташовано стіну з однотонним покриттям, яке не буде відволікати.

T6a01HcQeNgkvzmNUDwXTIF5ANenc89MJLB41up6I_OSog3kpRDBWXRAiqF1_evrqZYr1-AZav6zAw1R9zLis76awJs_KAL7jVo5Z3ayoHhP8-IL0H0vTTpUObBg3Mvev1fGR0nT4BWPg59nowmU0Bs

Спальня

Дизайнери вважають, що найліпший варіант — це встановлення телевізора високо на стіні навпроти ліжка. Це дозволить зайняти зручне положення, підперши спину та голову м’якими подушками. У розслабленому стані набагато комфортніше дивитися улюблений фільм чи серіал.

Якщо у вашій спальні був масштабний ремонт і є гіпсокартонні стіни, то варто пам’ятати, що на них не можна вішати нічого важчого за 30 кг.

Кухня

Локація з найбільш агресивним мікрокліматом: навколо постійно щось миється, смажиться, вариться. Важливо знайти зручну та безпечну локацію, щоб встановити телевізор.

Однозначно не можна розміщувати прилад поряд з:

 • мийкою — не всі сучасні телевізори мають захист корпусу від вологи;
 • плити — краплі жиру дуже складно виводити з поверхні дисплея;
 • холодильника — вібрації техніки негативно позначаються на функціонуванні приладу.

Якщо дозволяє планування, можна встановити ТВ-панель у ніші кухонного гарнітура. До телевізора має бути не менше 1,5 метри. Також під час вибору висоти врахуйте, що людина, яка готує — стоїть.

m1mVxiQ8cwoU1E5lQ3oAvqgmbCi7qkfWSke7bihjgELAaN8CLD80fOLPkN6jH8CFkAyBndRvAK1NZN4_ohcUTTuDn5PZBlUEvIdnrZ_UUzD3yeu0gPvK_s1Sap-49OVLD-3CFUZK5N4dCFfGmg2ingM

Вибираючи місце для встановлення телевізора, вирішите заздалегідь в якому приміщенні ви будете найчастіше використовувати цю техніку.