Штори – це невід’ємна та важлива деталь кожного інтер’єру. Ці витончені текстильні вироби не тільки створюють прохолоду в будинку або квартирі в спекотний сонячний день, захищають від сторонніх поглядів та вирішують інші практичні завдання, але і є ключовим елементом дизайну віталень, спалень та інших кімнат.

Салон штор, використовуючи декоративні можливості цих виробів, допоможе вам внести в простір легку та невимушену або, навпаки, вишукану та спокійну атмосферу, підкреслити витонченість, розкіш чи сучасність обстановки.

Вирішити такі завдання на високохудожньому рівні та створити саме той ефект, який необхідний, зможуть професіонали високого класу, які знають правила створення гарних композицій.

Чому при виборі штор варто звернутися до професіоналів?

Добре підібрані до інтер’єру штори повинні поєднувати в собі безліч якостей: органічно включатися в композицію простору, мати відповідні обстановці колір і текстуру, виконувати практичні завдання зміни геометрії кімнати (збільшення або зменшення віконного отвору, створення об’єму тощо), підходити до стилю та настрою інтер’єру.

Саме з цієї причини замовляти ексклюзивні штори та карнизи варто у професійних дизайнерів, які врахують призначення кімнати, її будову, знайдуть ідеальну рівновагу між оригінальністю та дотриманням історичного стилю приміщення, побажаннями клієнта та модними трендами.

Для вирішення цих завдань фахівці будуть використовувати особливості різних засобів вираження, наприклад, знання про те, що багато декоровані штори з ламбрекенами і безліччю оборок можуть дещо зменшити розмір вікна, в той час як проста композиція залишить більше простору в приміщенні та багато інших закономірностей.

Крім того, професіонали допоможуть вибрати рішення з якісних спеціально розроблених матеріалів: італійських жаккардів, індійських шовків, що приваблюють витонченим сяйвом, невагомих тюлів від провідних європейських виробників, стильного плісе та іншого елітного текстилю.

Такий уважний підхід до кожної деталі дозволить створити унікальну цілісну композицію, яка відображатиме індивідуальність мешканців будинку та приваблюватиме захоплені погляди своєю красою.

Нехай вас оточують по-справжньому вишукані речі!