Сьогодні декоративна штукатурка знайшла широке застосування в області обробки стін, причому, застосовується вона, як при проведенні зовнішніх оздоблювальних робіт, так і при оформленні поверхонь всередині різноманітних приміщень. Які переваги криє в собі такий тип оздоблення, якими особливостями володіє і де можна замовити декоративні шпаклівки?

Компанія Kolir Bud пропонує своїм покупцям ознайомитись з величезним асортиментом товарів для будівництва та оздоблення приміщень. Великий вибір декоративної штукатурки дасть змогу створити унікальний, стильний і сучасний інтер’єр у вашому будинку або офісі.

Використання в інтер’єрі

Особливо часто декоративна штукатурка застосовується для оздоблення стінових площин усередині житлових, офісних або якихось інших приміщень, тобто для створення оригінальних інтер’єрів. При цьому вона суттєво відрізняється від звичайної своєю естетичною якістю. Річ у тім, що декоративна штукатурка стін містить у своєму складі, крім піску, вапна і цементу, різноманітні гранульовані компоненти, або будь-які інші добавки. Саме це дає змогу надавати оформленню стін практично безмежну кількість варіантів фактур, текстур і колірних рішень!

Вельми ефектний вигляд має фактурна штукатурка в інтер’єрі, коли стіни мають навмисне шорсткувату або навіть не дуже рівну поверхню. Втім, оздоблення стін декоративною штукатуркою дає змогу надавати оброблюваним поверхням і ідеальну рівність, і враження глянсовості, і навіть імітувати найрізноманітніші природні або штучні матеріали — камінь, цеглу і так далі. Існує як біла декоративна штукатурка, так і безліч інших варіантів, які охоплюють, мабуть, все можливе розмаїття кольорової палітри.

Переваги декоративної штукатурки

Порівняно з багатьма іншими оздоблювальними матеріалами, призначеними для обробки стін, декоративна штукатурка має цілу низку незаперечних переваг. До них, зокрема, можна віднести такі:

  • високі екологічні властивості;
  • широке розмаїття кольорів, фактур і текстур;
  • простота приготування суміші та її нанесення на поверхні;
  • естетичний і оригінальний зовнішній вигляд кінцевого результату проведення робіт;
  • довговічність, стійкість до впливу атмосферних явищ, перепадів температур, впливу агресивних середовищ;
  • невибагливість у догляді та обслуговуванні;
  • відносно невисока вартість.

Такий значний список робить цілком очевидною відповідь на питання, з яких причин декоративна штукатурка стін набула такої високої популярності та широкого поширення! Що ж стосується недоліків, то серед них можна відзначити хіба що невелику паропроникність деяких різновидів, а також схильність до негативного впливу прямих сонячних променів.

Підбиваючи підсумки, варто зазначити, що декоративна штукатурка відрізняється простотою догляду за собою. Для її миття і підтримки свіжості найчастіше цілком достатньо ганчірки або губки, змоченої в теплому мильному розчині. При цьому довговічність якісної штукатурки, її гіпоалергенні властивості, опірність волозі, появі грибка і плісняви, як, втім, і естетичні якості, незмінно залишаються на висоті!