Якщо у вашій квартирі тісний передпокій, то не так вже й просто перетворити його на повноцінний зручний передпокій. 

Така тіснота змушує господарів шукати шляхи вирішення по збільшенню кімнати, часом, вишукувати необхідні метри, об’єднуючи передпокій-тамбур із суміжними приміщеннями.

В одному з варіантів збільшення передпокої, можна об’єднати її з частиною спальні. Сама спальня при цьому трохи зменшиться, але при цьому її форма виходить більш зручною. А передпокій «обзаводиться» місцем для гардероба. Так, напроти дверей утворюється ніша, яка відмінно перетворюється на вбудована шафа. Якщо нішу трохи збільшити, то виходить зручна комора, яка, на жаль, не передбачається в сучасних квартирах. Щоб згладити геометричну прямоту передпокої-тамбура укупі з збільшення її площі рекомендується змонтувати вигнуту перегородку на вході в наступну кімнату.

Залежно від планування квартири можна збільшувати площу прихожей по-різному: розширити отвір дверей, створивши відкритий прохід в інші кімнати, візуально розмежувавши їх різної обробкою; об’єднати з передпокою сусідню невелику кімнатку. Можна також зігнути прямі лінії суміжних приміщень, просто зрізавши кути кімнат. Але врахуйте, що збільшення передпокої – це не привід робити незручними і інші кімнати!

Всі ми знаємо, що візуальні хитрощі відмінним чином допомагають в справі розширення простору. Так що намагайтеся не перевантажувати обстановку великим числом декоративних елементів, предметів і деталей; меблі повинна бути неглибокою без об’ємної фурнітури, але із дзеркальною розсувними дверима. Адже двері орні буде завжди заважати, перегороджуючи прохід. У меблевому магазині підберіть невеликі витончені полички, вішалки.

Здебільшого головним незручністю крихітній передпокої є, крім тісноти, ще й велика висота стелі. Саме через високий стелі створюється відчуття, ніби входиш не в кімнату, а в вузький колодязь.

Спробуйте зробити стелю нижче, знайшовши додатково і площа під господарські потреби – повісьте стильні антресолі незвичайної конфігурації. Бажано, щоб в антресолях були вмонтовані точкові світильники. Якщо після навішування антресолей посередині стелі виявиться порожній квадрат, то можна пофарбувати цей квадрат стелі в темний колір, щоб він візуально був нижче. Домогтися комфортно низького стелі допомагають гіпсокартонні потолки в кілька рівнів.