Багато людей вважають, що запорукою комфорту в будинку або квартирі є правильно вибрані меблі. І вони не помиляються, адже від них залежить не лише інтер’єр, а й затишок.

Найпрактичнішим і зовні привабливим предметом меблів у вітальні вважається модульна стінка. Вона здатна підкреслити стиль приміщення та врятувати з розміщенням багатьох речей. Придбати такий предмет меблів варто, беручи до уваги габарити, кількість та вид блоків, конструкцію.

Переваги модульної стінки

Модульна меблева стінка складається з окремих блоків, які розміщують щільно один біля одного. Вони візуально утворюють цільну конструкцію. Асортимент таких меблів є досить великим і може задовольнити запити будь-якого покупця. Фахівці спеціалізованих компаній знайомлять відвідувачів із класичними варіантами та модними сучасними моделями.

Останнім часом особливою ​​популярністю користуються стінки в стилі хай-тек. Стриманий декор та функціональне використання простору робить такі вироби найбажанішими. Така стінка включає рівні лінії та наявність скляних та металевих вставок. Меблі чудово поєднуються з домашньою технікою і підходять як для маленьких, так і просторих приміщень. На вибір покупців за даним посиланням https://ligamebeli.com.ua/category/mebel-dlya-gostinoy/modulnye-stenki/ пропонується різноманітна комплектація. Від цього залежатиме ціна.

Стінку часто купують саме для віталень з таких причин:

  • вона гармонійно облаштовує приміщення, а при правильному розрахунку необхідних модулів, дозволяє досягти максимальної практичності та ергономічності;
  • є можливість вільно розставити блоки, згідно зі своїми уподобаннями, тому зовсім необов’язково вибудовувати всю конструкцію вздовж однієї стіни;
  • доступно змінювати зовнішній вигляд приміщення завдяки перестановці блоків на нове місце;
  • всі модулі виконуються в одному стилі та кольорі, тому гармонійно доповнюють один одного при будь-якому розміщенні.

Про матеріали

Залежно від того, з яких матеріалів виконано стіну, формуються ціни на виріб. Можна вибрати більш бюджетні варіанти чи вироби, які коштують дорожче, залежно від фінансових можливостей. Розрізняють модульні меблеві стінки з таких матеріалів:

  1. Дерево. Це якісні та довговічні вироби. З дерева виготовляють найцікавіші форми, які оцінять творчі люди. Більшість моделей виконані в класичному стилі. Вони виглядають дорого та розкішно.
  2. МДФ або ДСП. Такі вироби відрізняються доступністю та широким модельним рядом. Є різні кольори, стилі, конфігурації, при цьому якість не змушує клієнтів сумніватися у своєму виборі.

Експерти пояснюють, що якщо порівняти фото різних варіантів між собою, то візуально вони не сильно відрізнятимуться. Здебільшого різниця в структурі, екологічності та термін експлуатації, тому для кожної людини найкращий варіант — свій.