Одним із флагманів на ринку гіпсокартону є компанія Knauf, репутація якої бере початок з 1958 року. Із того часу німецький бренд пройшов шлях до найбільшого виробника гіпсокартону з експлуатаційними характеристиками, які стали еталоном. Ассортимент включає багато різновидів панелей, серед яких завжди можно підібрати оптимальній варіант.

Склад гіпсокартону Knauf

Гіпсокартонні листи “Кнауф” — це композитний будівельний матеріал, основу якого складає гіпс, зафіксований з обох сторін картоном. Щоб збільшити показники міцності та надати оздобленню певні експлуатаційні характеристики, в гіпс додають спеціальні речовини — модифікатори. Залежно від їх обсягу та виду, гіпсокартон Knauf може мати різне маркування та відповідно — різну сферу застосування.

Переваги матеріалу

Серед ключових плюсів застосування гіпсокартону “Кнауф” виділяються:

  1. Простота монтажу — робота з матеріалом практично виключає «мокрі» процеси  та загалом проводиться набагато швидше, ніж з більшістю альтернативних варіантів.
  2. Екологічна чистота — гіпсокартон Knauf не виділяє токсичних речовин та є безпечним для використання.
  3. Легка вага — фактор, що не тільки спрощує роботи з листами, але й робить матеріал більш універсальним. В результаті гіпсокартон можна застосовувати із легкими перекриттями, що не розраховані на значні навантаження.
  4. Сумісність з різними варіантами оздоблення — поверхність гіпсокартонних панелей можна штукатурити, красити та декорувати шпалерами.

Види та особливості застосування

Оригінальний гіпсокартон “Кнауф” завжди можна замовити в інтернет-магазині будівельних матеріалів Алків. При цьому ви можете вибрати різновид з необхідними властивостями та залежно від умов використання:

  • ГСП-А або ГКЛ — найбільш розповсюджене рішення, яке використовується в звичайних кліматичних умовах.
  • ГСП-Н2 або ГКЛВ — має максимальний рівень вологостійкості. Зелений колір вказує на протигрибкові властивості.
  • ГСП-DF або ГКЛО — вогнестійкий різновид, що підходить для приміщень зі звичайною вологістю, але більш високими вимогами щодо жароміцності поверхонь. Фронтальна сторона пофарбована в рожевий колір.
  • ГСП-DFН2 або ГКЛВО — відрізняється відразу двома властивостями — волого- та вогнестійкістю. Колір гіпсокартонних панелей — зелений.
  • ГСП-DFH3IR — водо- та вогнестійкий матеріал, що демонструє максимальну стійкість до ударів та згину. Візуально відрізняється синім кольором.
  • КНАУФ-акустика — великоформатні плити, що мають перфорацію, яка глушить звукові хвилі. Реалізується у білому та червоному кольорах.

Загалом гіпсокартон “Кнауф” — це ідеальне рішення для вирівнювання стіни, установки підвісної стельової конструкції чи внутрішньої перегородки. Матеріал можна використовувати з будь-яким типом освітлення, він дозволяє експериментувати з формами та фактурами.