Нічне стеження за здобиччю стрімко набирає обертів, крім того, багато фанатів спортивної стрільби хочуть оцінити свої навички й скористатися чимось новим. Під такі цілі підійде тепловізійний приціл, здатний подарувати ідеальні умови для стрільби за нестабільної погоди або в нічний час. Функція теплового бачення забезпечить збільшення зображення, а також дозволить ефективно прицілюватись, використовуючи існуючі методи коригування.

Цифрова начинка тепловізорів вражає. Вони мають кілька найважливіших функцій і здібностей:

  • картинка у картинці;
  • автоматичне включення запису;
  • пристрілювання одним пострілом;
  • кілька кольорових палітр;
  • балістичні калькулятори;
  • далекомір і багато іншого.

Тепловізійні приціли успішно використовуються у побуті та промисловості. Наприклад, у нічний час легко можна знайти домашню худобу на великій території, а також сканувати приміщення та знайти джерела втрати тепла. До речі, якщо ви хочете придбати хороший тепловізор, то радимо перейти за посиланням https://grand-pulsar.com.ua/teplovizor-pulsar-axion-2-xq35 вже зараз.

Ефективність прицілів

Є можливість виявити ціль будь-яких розмірів, після чого починається прицільний вогонь. Великий плюс у тому, що тепловізори успішно працюють і за поганої погоди. Дощ, сніг, туман, нічний час – це не впливає на якість стрільби. В особливих ситуаціях приціли працюватимуть навіть під водою, а також забезпечуватимуть прицілювання крізь кущі, траву та гілки дерев. Використовується просунуте програмне забезпечення, здатне налаштувати приціл під себе залежно від виду використовуваної зброї, рельєфу та погодних умов.

Вибір прицілу

Щоб купить хорошие тепловизионные прицелы, необхідно враховувати параметри та можливості аксесуарів. Аналізу піддається ряд основних характеристик:

  • Роздільна здатність мікроболометра. Цей показник визначає радіус дії тепловізора та якість підсумкової картинки. Мінімальна роздільні здатність 240х180 забезпечить нормальний обрис аналізованих у прицілі об’єктів;
  • Тип дисплея. Наявність вбудованого РК-дисплея не буде недоліком, але він чутливий до низького температурного режиму. Для використання зимою не рекомендується купувати аксесуар із дисплеєм;
  • Частота кадрів. Оптимальний показник від 25 до 30 Гц, щоб нормально прицілюватися та стріляти у режимі реального часу.

Каталог у спеціалізованому інтернет-магазині магазині налічує кілька сотень моделей від відомих виробників. Попередній аналіз та подальший вибір стануть чудовим способом реалізувати своє завдання та придбати те, що відповідає критеріям.