Фірмові пакети – це не тільки додаткове джерело реклами, але й зручність відвідувачів. Вони піднімають імідж вашого закладу, підвищують якість сервісу та престижність загалом.

Поліетиленові пакети з логотипом – це альтернативний варіант. Невисока собівартість, висока міцність, захист від атмосферного впливу, величезні можливості для дизайну роблять поліетиленові пакети zip lock с логотипом дуже популярними.

Використання одноразових пластикових пакетів шкодить екології сьогодні ледь не так само, як заводи, що чадять. Але якщо проблему викиду в атмосферу вирішують за допомогою переходу на чисте та безпечне паливо, встановлюють фільтри на труби та скорочують час роботи, то проблему із засміченням природи пластиком вирішити складніше.

Одним із таких рішень стає використання багаторазових пакетів із клямкою. Переглянути всі можливі види пакетів із клямкою zip-lock в інтернет магазині упаковки https://www.polymer-syntez.com. Ці зручні пластикові ємності можна використовувати для різного призначення.

Різновиди пакетів

Пакети із замком засувкою мають загальну назву – грипери. Зовні вони відрізняються від звичайних наявністю ущільнення у верхній частині пакета, в якому знаходиться замок. Для герметичного з’єднання виробники використовують поліпропіленові смуги особливої конструкції. У закритому вигляді вони роблять внутрішній простір пакета герметичним.

Виробники пропонують кілька основних різновидів пластикових пакетів гриперів, що відрізняються за матеріалом та способом виготовлення, до них відносять:

  • Одношарові пакети – досить щільні для можливості зберігання різних предметів, але тривале зберігання та навантаження не витримують;
  • Багатошарові пакети – щільні, здатні довгостроково зберігати продукти що знаходяться всередині і мають низький рівень зносу;
  • Цілісні – вироби являють собою лито пакет отриманий методом екструзії;
  • Складові – для виготовлення використовується метод ПВХ зварювання замка до основної плівки.

Якщо одношарові пакети можуть бути як цільними, так і звареними, багатошарові – тільки звареними. Для багатошарового пакету в ході виробництва використовують спеціальний склад, що клеїть, який допомагає герметично з’єднувати краї виробу.

Основними перевагами гриперів є можливість їх використовувати кілька разів, зручно відкриваючи та закриваючи. Герметичне зберігання підвищує термін придатності продуктів, що в ньому містяться, і не допускає попадання всередину вологи або неприємних запахів.

Грипери сьогодні часто використовують для фасувальної продукції як продовольчого, так і непродовольчого призначення.