Будинок із цегли — радуватиме своїх господарів довгі роки. Після суєти великого міста допоможе поринути у тиху та затишну обстановку спокою біля потріскувальних полін каміна з цегли. Побудувавши піч із пічної цегли ви зможете радувати свою сім’ю вишуканими стравами із справжньої печі!

Невимовна атмосфера затишку та умиротворення завжди пануватиме у вашому будинку. Крім того, ми пропонуємо цеглу для висотного будівництва. Будинки, виконані з керамічної цегли, завжди відрізнятимуться своєю надійністю, вишуканістю та якістю будівництва.

Також ми пропонуємо облицювальну цеглу для фасадів будівель та огорож з цегли. Своєю унікальною фактурою, архітектурним дизайном вони залучатимуть погляди перехожих і ставатимуть визначною пам’яткою вашого міста. Будинок має своє обличчя!

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з асортиментом клінкерної цегли виробництва Німеччини та Польщі. Вони мають різні розміри, колірні рішення та експлуатаційні характеристики, забезпечуючи можливість вибору продукції потрібного вам формату.

Історія бренду Röben починається ще з 1900 року, коли Бернард Фрідріх Ребен орендував у свого зятя цегельний завод у Німеччині. На сьогоднішній день це вже величезне сімейне підприємство, продукцію якого виготовляють на 14 заводах по всьому світу. 7 з них перебувають у Німеччині, 4 – у США та 3 – у Польщі.

У Європі продукція цієї компанії, зокрема roben nf10 portland, вже довгий час має великий попит при малоповерховому будівництві. У світі вона вже стала популярною серед інших будівельних матеріалів. Багато людей купують клінкерну цеглу, плитку, бруківку, а також керамічну черепицю і підлогову плитку Röben для будівництва своїх будинків.

Цій німецькій компанії вдається створювати продукти з найбільш оптимальним співвідношенням ціни та якості за рахунок таких факторів:

  • використання автоматизованого обладнання,
  • близькості заводів до сировинної бази,
  • застосування сучасних технологій випалення.
  • екологічна чистота,
  • висока міра міцності,
  • стійкість до температурних перепадів,
  • несприйнятливість до шкідливих речовин,
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Цегла клінкерна марки Roben має всі необхідні технічні характеристики. Це досить універсальний будівельний матеріал, який використовується при зведенні як офісних, так і торгових або житлових приміщень будь-якою складністю. Високі показники зносостійкості уможливлюють застосування даного будівельного матеріалу при обробці фасадів будь-яких споруд.

Вибір фасадної плитки від Röben настільки широкий, що для будь-якої будови можна підібрати свій варіант як для класичних, так і для сучасних котеджів. При цьому завжди зберігаються високий рівень виконання, чудова якість і зовнішня привабливість виробів.

У нашому каталозі ви знайдете рішення, які, безсумнівно, додадуть вашому будинку стиль і красу – варто лише не розгубитися у різноманітності представленої колірної гами. Ми проконсультуємо вас за ціною товарів, наявністю на складі в Україні та терміном доставки. Також ми надамо докладні консультації щодо продукції та застосування, і ви зможете вибрати та купити саме ту клінкерну плитку Röben, яка підійде вашому об’єкту!