Сьогодні кожна людина мріє про власний затишний житловий будинок. Щоб отримати дизайнерський інтер’єр приміщення, зараз застосовують найрізноманітніші тренди, одним з яких можна впевнено назвати елегантні сходи на каркасі з металу. Вони легко встановлюються у будь-якій будівлі, прикрашаючи собою внутрішню обробку і забезпечуючи надійність з довговічністю. Всю необхідну інформацію про виготовлення та монтаж таких виробів зацікавлені споживачі зможуть отримати в компанії «Територія Сходів», дизайнери якої спроєктують естетичні й конструктивні сходи.

Різновид виготовленої продукції

Зазвичай будь-яке виготовлення сходів бере свій початок з докладного індивідуального проєктування очікуваної конструкції в 3D форматі з обов’язковим урахуванням всіх вимог і побажань замовника. В основному виділяють декілька видів таких міжповерхових з’єднань:

 1. Самим простим і економним із варіантів вважається монтаж одномаршевих прольотів, зручність та надійність яких буде залежати від кута нахилу споруди. Як правило використовують дерево будь-якої породи, розміщене на металевій основі.
 2. Щоб зв’язати між собою верхній і нижній поверх часто застосовується декоративна гвинтова конструкція. Вона допомагає звільнити простір, урізноманітнює дизайн, відрізняється компактністю та ергономічністю.
 3. Досить популярними можна назвати поворотні системи, марші яких розміщуються впритул до стін біля кута. Опорами для них є прямий, г-подібний монокосоур та подвійний г-подібний косоур.
 4. Також популярною вважається модульний виріб з назвою «гусячі лапки», де кожен щабель являє собою половину сходини. Тут важливою складовою є міцні бильця для сходів, які гарантують безпеку при переміщенні.

Зараз легко підібрати різноманітні каркасні моделі, серед яких вирізняють сходини на тятивах, больцах, відкритого або закритого типів.

Головні переваги виробів на металічних опорах

Каркас, для виготовлення якого застосовується міцний метал, може стабільно утримувати будь-які сходові конструкції та має наступні переваги:

 • Вишукані моделі вигідно доповнюють сучасні інтер’єри будівель та надають їм привабливого вигляду;
 • Металокаркас завжди довговічніший ніж дерево чи любий інший матеріал, не скрипить і не хитається;
 • Тут можливий досить легкий монтаж, присутній стійкий супротив корозії, матеріал не потребує спеціального догляду;
 • Експерти відзначають надзвичайно тривкий проміжок часу його експлуатації при максимальних навантаженнях.

Також варто пам’ятати, що замовники тепер мають змогу швидко вибрати та придбати відповідне придбання в торговій мережі інтернету.

Місця вживання таких конструкцій

Ось де перераховані варіанти сходів у будинку найчастіше використовуються:

 • для пов’язування декількох поверхів у приватному помешканні, у квартирі з двома чи більше рівнями, заміському котеджі, робочих офісах;
 • застосовуються для комфортного переміщення по спортивних чи торгових комплексах, адміністративних спорудах;
 • розташовуються в різноманітних громадських установах (школи, бібліотеки, музеї).

Вони не тільки виконують своє пряме призначення, але й надають мистецького смаку любим апартаментам.