Інтер’єрна плитка з керамограніта – відмінне рішення для оформлення підлоги і стін у вологих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Матеріал екологічний, добре виглядає, популярний в дизайні.

У продажу на сайті https://plitka4you.com.ua/keramogranit/ є великий вибір колекцій і кольорів. Але перш ніж визначатися зі стилем, потрібно розібратися, за якими ще параметрам вибирають керамограніт, що це взагалі за матеріал і якими якостями повинна володіти ідеальна плитка для підлоги. Відповімо на всі питання по порядку.

Що таке керамограніт?

Облицювальне покриття вважається альтернативою природному каменю. До його складу входять такі натуральні компоненти, як:

 1. польовий шпат;
 2. глина;
 3. пісок;
 4. слюда;
 5. гранітна крихта.

Останній компонент надає підлогового покриття особливу міцність. Для виготовлення керамограніта застосовують методи пресування і спікання. Компоненти змішують, отриману масу пресують, а потім обпалюють. Сучасні технології дозволяють отримувати відмінні зразки підлогової облицювання без пір, з високими показниками міцності.

Виготовлення керамограніта

Керамограніт для підлоги виготовляється на основі природного матеріалу, який видобувається в кар’єрах. Однією з головних компонент при цьому є глина. Вона може бути різною, тому і якісні показники будуть коливатися і їх спеціально заміряють з метою визначення підсумкового якості.

Сорти глини проходять сортувальні процеси, потім відбувається змішування для досягнення рівномірної і однакової консистенції. Потім суміш потрапляє на спеціальні млини для подальшого подрібнення суміші. Після цього матеріал переходить в силоси і потрапляє після в випал, а потім пресується.

Виходячи з вищеописаного процесу слід, що сама процедура виготовлення керамограніта для підлоги являє собою складну і тривалу поетапну роботу.

Тому не дивно, що в кінцевому підсумку будматеріал набуває ряд унікальних властивостей і за багатьма аспектами стає лідером в порівнянні з іншими ідентичними варіантами для укладання та оформлення внутрішніх просторів приміщень.

Переваги керамограніта

Матеріал популярний в тому числі завдяки відмінному набору технічних характеристик. Керамічному граніту притаманні такі переваги:

 • морозостійкість і стійкість до високих температур – він не боїться ні холоду, ні вогню;
 • екологічність – керамограніт складається з натуральних матеріалів, завдяки чому створюється сприятлива атмосфера в приміщенні;
 • несприйнятливість до впливу кислот, солей і розчинників;
 • керамограніт витримує навантаження великої ваги, стійкий до стирання – показник зносостійкості дозволяє використовувати деякі види плитки навіть в приміщеннях, де багато ходять;
 • однорідна структура, майже немає часу, прекрасні здібності до імітації граніту та інших видів природного каменю;
 • естетичний вигляд, великий вибір кольорів, стійкий відтінок – керамограніт з часом не блякне і не вицвітає;
 • універсальність – застосовується в будь-яких приміщеннях, а також для обробки екстер’єру.