Інформацією про актуальний стан справ на ринку праці для дизайнерів інтер’єру поділився портал з пошуку роботи Jooble.

Кількість вакансій

Згідно актуальних даних, загалом у всій Україні доступно майже 2000 актуальних вакансій для дизайнерів інтер’єру. Основна частина пропозицій зосереджена у великих містах – Київ, Харків, Дніпро, Львів та інших. Для прикладу на столицю припадає 898 вакансій, що складає 46 відсотків від загальної кількості. Це й не дивно, адже на Київ припадає левова частка об’єктів будівництва. За 2020 рік було в Києві було здано понад 3 600 нових квартир, не враховуючи передмістя, що дає велике поле для діяльності дизайнерів інтер’єру.   Загалом не проблема отримати роботу, працюючи віддалено. Хоча частина можливостей втрачається, так як деякі замовники окрім дизайну бажають отримати авторський нагляд за виконанням проекту. 

Типові вимоги до кандидата

  • Досвід роботи від 2 років. Вища освіта КНУБА.
  • Портфоліо робіт.
  • Просунуті навички створення фотореалістичних візуалізацій;
  • Знання 3D max, Corona, Photoshop;
  • Читання креслень;
  • Навички роботи в інших пакетах (Archicad, Marvelous, Illustaror і т.п.) вітаються;

Скільки можна заробити?

Середня заробітна плата дизайнера інтер’єру по країні складає 15000грн. Варто відмітити що в Києві пропонують вищу платню ніж в регіонах – тут можна заробити понад 35000грн. 

Молодим спеціалістам без досвіду роботи, варто погоджуватися навіть на не дуже привабливі з фінансової точки зору пропозиції – з часом дохід буде рости. 

Якщо ви дизайнер інтер’єру і зараз в пошуках роботи,  то актуальні вакансії можна знайти за посиланням https://ua.jooble.org/работа-дизайнер-интерьера

Бажаємо удачі в пошуку та вдалих проектів!