Коли ванна кімната великих розмірів, вистачає площі для всіх сантехнічних виробів і навіть меблів. Щоб не перестаратися в облаштуванні ванної кімнати, важливо підбирати ту сантехніку, яка буде необхідна і принесе комфорт.

Але, що якщо ванна середніх розмірів? Щоб зробити її функціональної, можна встановити ванну і душову кабіну одночасно. Тобто монтується ванна, додатково до душу на гнучкому шлангу встановлюється ще один душ у вигляді зливи. Щоб захистити приміщення від можливих бризок, потрібно закріпити скляну перегородку або шторку. Це відмінний спосіб захисту простору від води.

Особливості установки сантехніки

У ванній середніх розмірів для економії простору можна встановити консольний унітаз, бачок його прятаеться в стіні. В результаті додатково звільняється 30 сантиметрів простору. Якщо в квартирі планування враховує окреме наявність унітазу і ванною, тоді можна поставити раковини врізні для ванної. Якщо раковина не одна, то це значно економить час вранці, адже кожен може окремо зайнятися особистою гігієною. Раковина для ванної кімнати є незамінним сантехнічним виробом, тому її установка дуже важлива. Власник скористатися послугами майстра і раковина буде встановлена ​​за лічений час. Наприклад, раковина для ванної з тумбою відмінно підходить для приміщення середніх розмірів. Якщо є готова тумба, раковина для ванної накладна монтується досить легко.

Щоб зробити санвузол ще ефективніше, можна поставити два душа замість ванни. В такому випадку встановлюється зливний отвір по центру подвійний душовою, що забезпечує потрібний ухил підлог.

Створення інтер’єру ванної кімнати

У приміщенні середніх розмірів можна комбінувати установку фурнітури з вологостійких матеріалів разом зі штукатуркою, фарбуванням або водостійкими вініловими шпалерами. Це набагато спрощує впровадження творчих ідей в створення необхідного дизайну санвузла. Керамічна або кам’яна плитка відмінно виглядатиме зі штукатуркою. Як декор можна використовувати мозаїчну плитку, враховуючи її маленький розмір, можна зробити облицювання ванни або раковини. Використовуючи керамічну плитку і мозаїку можна візуально розширити простір ванної кімнати, зробивши горизонтальні смуги. Щоб збільшити висоту стелі, необхідно зробити вертикальні смуги за допомогою мозаїки.